XX Mistrzostwa Polski Kyokushin Kumite Szczecin ??‼️

XX Mistrzostwa Polski Kyokushin Kumite Open i Kata Seniorów oraz Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Młodszych – Szczecin 12.10.2019r.


Martyna Gasińska brązową medalistką Mistrzostw Polski juniorów młodszych !!!


Piątka podopiecznych Marcina Kopczyńskiego z Rawskiego Klubu Karate Kyokushin wystartowała w Mistrzostwach Polski w Szczecinie. Organizatorem zawodów działając w porozumieniu z Komisją Kyokushin Polskiego Związku Karate był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA z Sensei Radosławem Ambroziakiem na czele. W zawodach wzięło udział 220 zawodników z 76 ośrodków zrzeszonych w PZK. Walki turniejowe odbywały się na trzech matach. Wszystkie kategorie były bardzo mocno obsadzone, często ponad dwudziestu karateka w kategorii. Oznaczało to, że trzeba wygrać co najmniej cztery lub pięć walk by dotrzeć do finału.  Udało się to Martynie Gasińskiej, która w efektownym stylu wygrywała swoje kolejne walki w każdej praktycznie punktując (wazari) i przechodząc przez swoja grupę jak burza ?. W walce o wejście do finału spotkała się z Anną Stankiewicz z Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN. Po bardzo wyrównanej walce i niejednomyślnej decyzji sędziów została brązową medalistką Mistrzostw Polski juniorów młodszych (14-15 lat) w kategorii – 50 kg?? !!!.


Znakomicie zaprezentowali się również nasi pozostali zawodnicy, Katarzyna Pacho uplasowała się na czwartym miejscu w kat. junior młodszy +55 kg, na czwartym miejscu również uplasował się również nasz OLDBOY w kategorii + 85 kg Mariusz Bednarek. Na pochwałę zasługują również Paweł Krajewski i Patrycja Dziubałtowska (sekcja Tomaszów Mazowiecki) którzy zajęli miejsca w przedziale 9-16.


Na najwyższe pochwały zasługuje organizacja zawodów, były przeprowadzone perfekcyjnie, szacunek i wyrazy uznania dla organizatorów, OSU !!!


Dziękujemy bardzo sponsorom naszego wyjazdu, dziękujemy bardzo, że zawsze jesteście z nami i przypominam – za każdą firma stoi człowiek a Ci mają naprawdę wielkie serducha. Zachęcamy do korzystania z oferty właśnie tych firm – POLECAMY !!!!

  • – Nowostal – konstrukcje stalowe – Rafał Wiśnik, Marcin Wiśnik i Paweł Wiśnik
  • McDonald’s Rawa Mazowiecka – Marek Jarząbek
  • – Zakład Energetyki Cieplnej Rawa Mazowiecka
  • – EasyArt Marcin Strutyński

Dla Was od nas tradycyjne WIELKIE OSU !!! Ten bardzo dobry występ był możliwy dzięki WAM !!!.

Gratulacje dla Sensei Marcina Kopczyńskiego i jego wojowników – JEST MOC !!!.