RKKK na Crapathia Cup 2016

Rzeszów 13.02.2016r.Dwie nasze zawodniczki Martyna Gasińska i Katarzyna Pacho reprezentowały nasz Klub na międzynarodowym turnieju karate kyokushin Crapathia Cup w Rzeszowie organizowanym przez Rzeszowski Klub Sportów Walki „SYSTEM”,  czterystu pięćdziesięciu zawodników z AUSTRII, BIAŁORUSI, CZECH, NIEMIEC, LITWY, SŁOWACJI, SZWECJI, UKRAINY, WĘGIER i POLSKI. Dziewczyny startowały w najmłodszych kategoriach wiekowych Turnieju 11-12 lat w kategoriach 35+ kg i 40+kg. W Rzeszowie na Carpathi Cup było bardzo ciężko, by dostać się do strefy medalowej należało wygrać 8-9 walk. Nasze wojowniczki walczyły bardzo dzielnie, niestety zabrakło jeszcze trochę szczęścia i doświadczenia, odpadły w walkach o wejście do strefy medalowej. Był to pierwszy tak duży i mocno obsadzony Turniej na którym startowali nasi zawodnicy. Zdobyte doświadczenie jest bezcenne, za rok dziewczyny będą już startowały w kategorii młodziczek. Jeżeli będą pracowały jak dotychczas śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że za rok medale są już pewne !!!  Opiekunem teamu był Marek „Gasin” Gasiński. Gratulacje dla naszych mega wojowniczek !!!