Niebieski pas BJJ !!!

Bardzo miło nam poinformować, że Adrian Bajan zdobył niebieski pas BJJ . Adrian jest wychowankiem Sensei Marcina Kopczyńskiego (purpurowy pas), zaś obaj wojownicy trenują u Marcina "Bomby" Bandela który jest posiadaczem czarnego pasa (1 dan). Gratulacje, OSU !!!

Fight Camp 2 Spała 2018

W Spale spotykamy się 16.08 (czwartek) o godzinie 13:00 Pamiętajcie by zabrać aktualne badania lekarskie i sprzęt Dojazd we własnym zakresie, także zgadujcie się kto kogo może zabrać OSU !!!

Obóz Solina 2018r.

Wjazd z Rawy Mazowieckiej 11.07.2018r., zbiórka przystanek przy ul. Jerozolimskiej o godzinie 2:45 w nocy, zaś Tomaszów Mazowiecki, parking przy Lidlu o 3:15. Tygrysy z RKKK jak co roku wybierają się na obóz który współorganizujemy z naszymi przyjaciółmi z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin. To już 28 edycja Letniej Szkoły Karate Kyokushin. Dzieci, młodzież i dorośli z całego Kieleckiego Branch będą odpoczywali i trenowali na obozie sportowym w Bieszczadach. Zakwaterowanie w hotelu REWITA Oddział Solina (dawniej Jawor) nad zalewem Solińskim. Do dyspozycji uczestników obozu będzie hala sportowa, kryta pływalnia, korty, sauna, siłownia i wiele innych atrakcji. ŻYCZYMY UDANEGO AKTYWNEGO WYPOCZYNKU, OSU !!!

WIELKIE OSU !!!

Koniec sezonu 2017/2018 to także czas podziękowań Dziękujemy więc wszystkim instytucjom, osobom oraz firmom które z nami są i na które zawsze możemy liczyć . Dziękujemy, że z nami jesteście i współtworzycie rawski Turniej Karate, który urósł do największego tego typu wydarzenia w województwie łódzkim ale dziękujemy przede wszystkim, że większość z Was jest z nami cały rok i zawsze możemy na Was liczyć . Dla każdego z Was, tradycyjne WIELKIE OSU !!! Pamiętajcie o Nich robiąc zakupy czy szukając konkretnych usług - RKKK polecamy !!!
 1.  Nowostal - konstrukcje stalowe
 2. TABO
 3. MIRTEX
 4. Bank Spółdzielczy Biała Rawska
 5. Da Grasso Rawa Mazowiecka
 6. Restauracja Klimaty
 7. Mazurskie ryby – Szymczak
 8. Intermarche
 9. Bricomarche
 10. Implo Paweł Szostek
 11. EasyArt Marcin Strutyński
 12. Aqua Fit&Gym
 13. Metalbud Nowicki
 14. Caffe Adriano / pyszny poczęstunek
 15. Krzysztof Waluchowski Usługi Transportowe
 16. Vision Seciuriti – Mariusz Włodarczyk
 17. Logo serwis komputerowu
 18. Papirus zaplecze artykułów biurowych
 19. Bliss Jacek Staruch 
 20. Asel Andrzej Stankiewicz
 21. Tomis naprawa telefonów
 22. Food Sevice
 23. Rat Med ochrona medyczna
 24. DrewDar Krzysztof Rutkowski
 25. Grzegorz Adamek najlepsza fotografia
Patronat medialny - Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy - Portal erawa.pl - Dziennik ŁÓDZKI - ITS - Portal naszemiasto.pl - TVP 3 - Radio RSC

Gala Mistrzów Sportu 2018

Gala Mistrzów Sportu i Nauki 2018 Mocny team Rawskiego Klubu Karate Kyokushin aż dziewiętnastu wojowników z Naszego Klubu zostało wyróżnionych za swoje sukcesy przez Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka !!! Gratulacje dla naszych fighterów i ich wspaniałych trenerów: Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana P.S. Dziękujemy za foteczkę Sylwkowi Zendeł   !!! A oto lista wyróżnionych : Aleksander Kopczyński ; Antoni Słomka ; Antonina Pacho ; Bartłomiej Słomka ; Filip Mazurkiewicz ; Jakub Kaźmierczak ; Jakub Klasztorny ; Jan Malik ; Julita Kopczyńska ; Karolina Szczepańska ; Katarzyna Pacho ; Krystian Krupa ; Maja Kucharska ; Martyna Berezowska ; Martyna Gasińska ; Mikołaj Sitarek ; Paweł Krajewski ; Piotr Czyrka ; Wiktor Galiński, OSU !!!

Sayonara na Zamku

Sayonara na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich Siedemdziesięcioro senpai wzięło udział w plenerowym treningu który odbył się na rawskim Zamku. Po ponad półtoragodzinnych zajęciach na naszych karateka czekała niespodzianka . Był to pyszny poczęstunek od naszych wspaniałych przyjaciół z Da Grasso Rawa Mazowiecka i Intermarche. Dziękujemy Pani Agacie i Panu Jackowi za najlepszą pizzę w mieście oraz Państwu Bogusławie i Pawłowi Bigos za pyszne soczki. Wspaniali ludzie na których zawsze możemy liczyć, także chyba nie musimy Wam podpowiadać gdzie chodzić na pizzę i zakupy . Na koniec Sensei Marcin Kopczyński wręczył zaproszenia na Galę Mistrzów Sportu która odbędzie się dziś (18.06) w MDK-u od godziny 17:00. Dziękujemy również Zarządcy Muzeum Marcinowi Broniarczykowi za udostępnienie dziedzińca i baszty. Przed nami wakacje, zapraszamy więc, naszych wszystkich przyjaciół do Rawy, jest co pozwiedzać i gdzie wypocząć Już niebawem pełna fotorelacja, tym razem w obiektywie Marka Gasińskiego . Dla Was wszystkich WIELKIE OSU

Olimpiada Karate – Poraj 2018

Z I Olimpiady Karate w Poraju nasz dziewięcioosobowy team wraca z szesnastoma medalami  !!! Wojownicy RKKK zdobyli: dziesięć złotych, pięć  srebrnych i jeden brązowy krążek. Startowaliśmy w dwóch konkurencjach, był to grappling i karate. W zawodach wzięło udział  150 uczestników z 9 klubów z całej Polski: Niepoględzie (woj. pomorskie), Łężany (woj. podkarpackie), Brzeziny, Łódź, Ćmińsk, Konin, Tuliszków, Częstochowa i okolice no i oczywiście z Rawy Mazowieckiej. Organizatorem Olimpiady była Polska Federacja Okinawa Uechi-Ryu Karate-Do z Sensei Zbyszkiem Rychlewskim na czele. Brawa dla naszych super-fighterów i Sensei Marcina Kopczyńskiego za znakomite przygotowanie, OSU !!! Grappling Złote medale Adam Karalus, Wiktor Galiński, Lena Szymczak, Antonina Pacho, Katarzyna Pacho Srebrne medale Julita Kopczyńska, Krystian Krupa Karate Złote medale Adam Karalus, Paweł Krajewski, Julia Męcina, Julita Kopczyńska, Katarzyna Pacho Srebrne medale Krystian Krupa, Lena Szymczak, Antonina Pacho Brązowe medale Wiktor Galiński OSU !!!    

Trening na Zamku Książąt Mazowieckich

Moi kochani dziś (14.06) wszystkie grupy karateka, od najmłodszych Tygrysów do najstarszych senpai spotykają się na dziedzińcu Zamku o godzinie 17:30, wszyscy w kimonach !!! Na koniec treningu niespodzianka dla naszych wspaniałych wojowników 😃👍👌💪 OSU !!! P.S. Grupy starsze (K1, MMA, BJJ) standardowo OSiR godzina 19:30 !!!

Pokaz RKKK w SP 2

Znakomity pokaz rawskich karateka 🥋 w Szkole Podstawowej nr 2 z okazji Dnia Sportu (30.05). Dziękujemy za zaproszenie, OSU !!! P.S. Dziękujemy również Ani Kraćkowskiej z Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy za super foteczki 😘 🙂