Treningi w sezonie 2022/2023

Treningi odbywają się w hali Milenium przy Szkole Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej

ZAWODNICY KICKBOXING

Poniedziałki 20:00

KARATE KYOKUSHIN

(trener Marcin Kopczyński)

✅Wtorek, Czwartek

⚫1 gr (5-7lat) 16:30 -17:15

⚫2 gr (8-10) 17:30 -18:30

⚫3 gr (11-12) 18:45 -19:45

⚫4 gr (13-15) 20:00 – 21:30

KICKBOXING/MMA

(trener Adrian Bajan)

✅Wtorek, Czwartek

Grupa +16Lat – 20:00

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Godziny treningów mogą się zmienić prosimy śledzić informacje na stronie i fanpage –> https://www.facebook.com/karaterawa.


Treningi w RKKK sezon 2021/2022

W związku z remontem hali Tatar w sezonie 2021/2022 wszystkie treningi będą się odbywać w Rawie Mazowieckej na Hali Sportowej Milenium (ul. Kazimierza Wielkiego 28).

Jednocześnie z przykrością  informujemy że zajęcia w Tomaszowie Mazowieckim w sezonie 2021/2022  nie będą się odbywały, jednak serdecznie zapraszamy na treningi w Rawie.

Aby dołączyć do jednej z grup prosimy o przyjście na pierwsze zajęcia w stroju sportowym. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące kolejnych treningów będzie można uzyskać na miejscu bezpośrednio u trenera.

Treningi zaczynamy od wtorku 07.09.2021 wg poniższego grafiku:

Wtorek

 Trener Marcin Kopczyński

Grupa Tygrysy I (5-7 lat) – 16:30 do 17:15

Grupa II (8-10 lat)  – 17:30 do 18:30

Grupa III (11-12 lat) – 18:40 do 19:40

Grupa IV (13-15 lat) – 19:45 do 20:45

Grupa V kickboxing (13-16 lat) 21:00 – 22:15

 Trener Adrian Bajan

Grupa VI Kickboxig/MMA 20:00 – 21:30

Czwartek

Trener Marcin Kopczyński

Grupa Tygrysy I (5-7 lat) – 18:00 do 18:45

Grupa II + III (łączona) – 19:00 do 20:00

Grupa IV (13-15 lat) – 20:10 do 21:10

Grupa V kickboxing – 21:15 do 22:30

Trener Adrian Bajan

Grupa VI Kickboxig/MMA 20:00 – 21:30

UWAGA!

Grupy I-V czekają w holu hali na wyjście poprzedniej grupy z sektora. Na sektor wchodzimy z trenerem!

Sanok 2021 – Wesoły autobus RKKK 😉🚌

Wyjazd w nocy z 3 na 4 lipca tj z soboty na niedzielę

  • Drodzy wojownicy, z Tomaszowa Mazowieckiego startujemy punktualnie o 3:00 zaś zbiórka pod Kauflandem ul Konstytucji 3 Maja 1/3 o 2:50
  • Wjazd z Rawy Mazowieckiej, zbiórka o 3:20 przystanek przy ul. Jerozolimskiej, zaś wyjazd o godzinie 3:30

Rawscy i Tomaszowscy senpai z RKKK wraz z Sensei Marcinem jak co roku wybierają się na letni obóz który współorganizujemy z naszymi przyjaciółmi z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea z Shihan Krzysztofem Borowcem na czele. To kolejna edycja Letniej Szkoły Karate Kyokushin. Dzieci, młodzież i dorośli z całego Kieleckiego Branch będą odpoczywali i trenowali na obozie sportowym w Sanoku

Wyprawka na obóz – 1. Maseczki 2. Żele dezynfekujące 3. Środki czystości – pasta i szczoteczka do zębów, żele pod prysznic, szampon, ręcznik, krem z filtrem do opalania. 4. Ubrania – kimono, dres, koszulki, bluzy, klapki, buty do biegania, czepek kąpielowy (jeśli ktoś będzie chciał pływać na dużym basenie i jakieś nakrycie głowy) 5. Jedzenie i picie na drogę – nie bierzcie nic słodkiego 6. Pieniądze – kwestia indywidualna, najważniejsze żeby było rozmienione po 10-20 zł

Pamiętajcie o kartach obozowych i oświadczeniach !!!

ŻYCZYMY UDANEGO AKTYWNEGO WYPOCZYNKU,

OSU !!!

Zostać mistrzem czyli egzamin w RKKK !!!

Egzamin w RKKK !!! Zapraszamy wszystkich miłośników wschodnich sztuk walki należących do Rawskiego Klubu Karate Kyokushin i nie tylko, na egzamin na kolejne kyu w dniu 15.06 (WTOREK) 2021 r. Rozpoczęcie egzaminu w Rawie Mazowieckiej o godzinie 17:00 Hala OSiR ul. Tatar 1. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chętnych karateka u Sensei Marcina Kopczyńskiego

Egzamin poprowadzi najlepszy z „szihanów” czyli nasz ukochany Shihan Krzysztof Borowiec 🙂 !!!

Zapraszamy i powodzenia dla naszych senpai

OSU !!!

Marcel Pietraszek Mistrzem Polski Kadetów Młodszych 🥇🏆

Marcel Pietraszek Mistrzem Polski Kadetów Młodszych kickboxingu w formule Light Contact kategorii wagowej -52kg.

To już drugi tytuł Mistrza Polski tego zdolnego zawodnika zdobyty w ostatnim czasie. Przypominamy że od kilku tygodni jest także w posiadaniu złotego medalu w formule Kick Light.

JEST MOC !!!

Gratulacje dla naszego wspaniałego fightera i jego trenera Sensei Marcina Kopczyńskiego

OSU !!!

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Low Kick Mysłowice 2021

Znakomity występ fighterów Marcina Kopczyńskiego w Mysłowicach, dwie nasze zawodniczki Wicemistrzyniami Polski Kickboxingu w pełnokontaktowej formule Low Kick

  • Martyna Gasińska Wicemistrzyni Polski w kategorii junior starszy -52kg)o
  • Zuzanna Szczepanik Wicemistrzyni Polski w kategorii junior młodszy -52kg

W Mistrzostwach Polski nasz klub reprezentowali także:

  • Mateusz Kubryn ( junior młodszy -63,5kg)
  • Michał Rudzki ( senior +91kg)
  • Jan Malik (senior -91)

Tym razem po bardzo mocnych walkach odpadli w 1/8 finału.Naszym wspaniałym Mistrzyniom i pozostałym wojownikom ogromnie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach i walkach o trofea najwyższej rangi

OSU!

RANDORI CUP II 🏅🏆

Randori Cup II Radomsko

Patrycja Rzeźnik złotą medalistką prestiżowego Turnieju Karate Kyokushin

Trójka podopiecznych Sensei Marcina KopczyńskiegoPatrycja Rzeźnik, Patrycja Dziubałtowska oraz Tymon Pryczek z Tomaszowskiej Sekcji RKKK 29 maja 2021 r. brała udział w Turnieju Randori Cup w Radomsku.

Przepięknie zaprezentowali się wszyscy ale na szczególne wyróżnienie zasługują dwie wojownicze Patrycje. Pierwsza z nich czyli Patrycja Rzeźnik nie dała najmniejszych szans swoim rywalkom w kumite w kategorii wagowej do 56 kg i zdobyła w przepięknym stylu złoty medal. Patrycja Rzeźnik trzeb pochwalić tym bardziej, iż swoje dwie pierwsze walki skończyła przed czasem (ippon – dwukrotne kopnięcie w głowę) zaś w finale pewnie wygrała na punkty – jest złoto !!!. Znakomity występ Patrycji. Nasza druga fighterka, Patrycja Dziubałtowska podeszła do zawodów ze swoim stoickim spokojem. Pierwsze walki pewnie wygrane, niestety w walce o wejście do finału nieznacznie na punkty uległa zawodniczce gospodarzy. Niemniej  mamy brąz !!! w tych bardzo mocno obsadzonych zawodach. I nasz najmłodszy wojownik Tymon Pryczek, już w pierwszej walce trafił na bardzo utytułowanego zawodnika z Limanowej, zwycięzcę kategorii, i po bardzo wyrównanej walce musiał uznać jego przewagę w tym dniu.

Gratulacje dla naszych wspaniałych karateka i ich trenera Sensei Marcina Kopczyńskiego.

Turniej był zorganizowany zorganizowany przez Radomszczański Klub Karate z Sensei Michałem Błachem na czele. W turnieju uczestniczyło 280 zawodników z 28 klubów. Sędzią głównym zawodów był Shihan Eugeniusz Dadzibug.

Turniej objęty był Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Radomska pana Jarosława Ferenca oraz Starosty Powiatu Radomszczańskiego pani Beaty Pokory.

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Polskiego Związku Karate w Białej Podlaskiej – 22.05.2021r.

Znakomity występ podopiecznych Sensei Marcina Kopczyńskiego na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Polskiego Związku Karate w Białej Podlaskiej.

Najlepiej zaprezentował się Marcel Pietrszek z naszej tomaszowskiej Sekcji RKKK, który na kolejnych zawodach był poza zasięgiem swoich przeciwników i został Międzywojewódzkim Mistrzem Młodzików. Marcel wygrał swoje wszystkie walki w finale pokonując Igora Leszczyńskiego z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin. Marcel startował w kategorii młodzik 12-13 lat / -50 kg. Prawdziwa dusza fightera, jeszcze o nim usłyszycie niejednokrotnie !!!. Kolejny medal zdobył nasz mega-wojownik Mateusz Kubryn (Tomaszowska Sekcja RKKK), który po pięknych walkach został Wicemistrzem Makroregionu Wschodniego w kategorii – Junior młodszy 14-15 lat / – 65 kg. Po pięknym boju i dogrywce nieznacznie wskazano na zawodnika z SEKAI Warszawa. Trzeci medal wywalczyła nasza niezawodna super-wojowniczka Martyna Gasińska która tym razem stanęła na trzecim stopniu podium. To kolejny medal Martyny na tak prestiżowych zawodach. JEST MOC !!!

Bardzo dobrze walczyli również pozostali fighterzy Sensei Marcina Kopczyńskiego, tuż za podium znaleźli się: Patrycja Dziubałtowska, Karolina Szczepańska, Zuzanna Szczepanik, Antonina Pacho, Katarzyna Pacho, Aleksander Kopczyński. Mocne miejsca w przedziale 8-16 wywalczyli: Maja Kucharska, Patrycja Rzeźnik, Michalina Cichowicz, Julita Kopczyńska, Mikołaj Sitarek oraz Tymon Pryczek. Gratulacje dla naszych senpai i ich trenera!

Organizatorem tych wspaniałych zawodów był Bialski Klub Karate Kyokushin z Sensei Arielem Miszkiniukiem na czele, zaś Sędzią Głównym był Shihan Jacek Czerniec – GRATULUJEMY. Makroregion Wschodni jest najsilniejszym i najliczniej obsadzonym makroregionem. W zmaganiach na sześciu matach w Białej Podlaskiej wzięło udział 420 zawodników z 57 klubów.

OSU !!!