Ferie z Karate Kyokushin

Serdecznie zapraszamy na otwarte zajęcia dla dzieci i młodzieży na których będzie można poznać wschodnie sztuki walki. Trenujemy w siedmiu grupach wiekowych, także każdy znajdzie coś dla siebie. Feriada z RKKK w Rawie odbywa się w pierwszym tygodniu ferii od 13.01 (poniedziałek) do 17.01 (piątek). Zacznij treningi w Rawskim Klubie Karate Kyokushin już teraz, serdecznie zapraszamy !!!.

Grupy starsze VI i VII MMA/K1, obie na 19:00 (wtorek i czwartek) w hali OSiR ul. Tatar 1 !!!

PRZYJDŹ, ZOBACZ, SPRÓBUJ – ZOSTAŃ ZAWODNIKIEM RKKK !!!


Rozkład treningów wszystkich grup z Rawy Mazowieckiej i Tomaszowa Mazowieckiego:


Rawa Mazowiecka I tydzień / 13-17 stycznia Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej ul. Tatar 1 A, 96 – 200 Rawa Mazowiecka


 • Poniedziałek 13.01 – Grupy najmłodsze (5-7 lat) czyli I i II na godzinę 12:30 zaś od 13:30 grupy  III – V (przedział wiekowy 8-14 lat)
 • Wtorek 14.01 – Tygrysy z gr. I / oraz Tygrysy gr. II / 17:30 – 18:15 ;   III grupa / 18:30 – 19:30 ; IV i V grupa (RAZEM) / 19:30 – 20:30
 • Środa 15.01 – Grupy najmłodsze (5-7 lat) czyli I i II na godzinę 12:30 zaś od 13:30 grupy  III – V (przedział wiekowy 8-14 lat)
 • Czwartek 16.01 – Tygrysy z gr. I / oraz Tygrysy gr. II / 17:30 – 18:15 ; III grupa / 18:30 – 19:30 ; IV i V grupa (RAZEM) / 19:30 – 20:30
 • Piątek 17.01 – Wszystkie grupy na 12:30 / zakończenie feriady z RKKK / NIESPODZIANKA DLA UCZESTNIKÓW od naszych przyjaciół z DA GRASSO RAWA MAZOWIECKA!!!

Tomaszów Mazowiecki I tydzień / 13 i 15 stycznia

 • Poniedziałek – I i II grupa (RAZEM) godz. 18:00 – 19:00 ; III grupa godz. 19:00 – 20:00 ; IV grupa godz. 20:00 – 21:00 ;
 • Środa – I i II grupa (RAZEM) godz. 18:00 – 19:00 ; III grupa godz. 19:00 – 20:00 ; IV grupa godz. 20:00 – 21:00

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w Dojo i poza nim , tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości, i aby ten nadchodzący 2020 rok uskrzydlił Was i dał motywację do jeszcze większego wysiłku na treningach by osiągnąć upragnione zwycięstwo. Do siego roku !!! OSU !!!

Kolejne zwycięstwo Krawczyka

Na Gali TFL 19 „Christmas Time” 21 grudnia w Lublinie w kategorii do 66 kg Krystian Krawczyk pokonał Sławomira Kołtunowicza przez poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie drugiej. Był to eliminator do walki o pas mistrzowski federacji TFL w wyżej wymienionej kategorii wagowej.

JEST MOC – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!
THE WINNER IS KRYSTIAN KRAWCZYK 🥊🥇🏆

Puchar Polski Włocławek – relacja🥋🏆

XXXVI Puchar Polski Seniorów i XVI Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików –  14.12.2019r. Włocławek

Martyna Gasińska brązową medalistką Pucharu Polski PZK we Włocławku !!!

Na koniec roku kalendarzowego wybraliśmy się na Puchar Polski do Włocławka. Bez wątpienia były  to najmocniejsze ale i zarazem jedne z najlepiej zorganizowanych zawodów mijającego roku w jakich mieliśmy przyjemność brać udział. Organizatorem Turnieju był Włocławski Klub Karate Kyokushin pod kierownictwem Shihan Jana Mazurkiewicza zaś sędzią głównym zawodów był Wiceprezes PZK Andrzej Drewniak. W PP wzięło udział ponad 550 zawodników ze 112 Klubów z całej Polski. Nasz Klub reprezentowało siedmioro podopiecznych Sensei Marcina Kopczyńskiego. Wszyscy zasługują na słowa uznania za wspaniałą postawę i ducha walki, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje Martyna Gasińska która po pięknych walkach zdobyła brązowy medal.  W półfinałach spotkała się ze swoja odwieczna rywalką Amelią Glapik z KSKK Leszno i pięknej i wyrównanej walce mogła się cieszyć z brązowego medalu kolejnej dużej imprezy po Mistrzostwach Polski !!!
Kolejne szczególne wyróżnienie wędruje do Julity Kopczyńskiej, która dotarła do ćwierćfinałów i po pięknych walkach zajęła 4 miejsce !!!. Bardzo dobrze zaprezentowali się również Zuzanna Szczepanik, Tosia Pacho i Katarzyna Pacho – miejsca w przedziale 9-16 oraz Patrycja Dziubałtowska i Paweł Krajewski miejsca 17-28. Brawa dla naszych wspaniałych wojowników i ich trenera Marcina Kopczyńskiego. Teraz chwila odpoczynku i nowy sezon startów zaczynamy w lutym Międzynarodowym Turniejem Carpathia Cup 2020 w Rzeszowie. OSU !!!

Martyna Gasińska – brązowy medal

Ponadto Klub godnie reprezentowali : Julita Kopczyńska, Antonina Pacho, Zuzanna Szczepanik – sekcja Tomaszów Maz., Patrycja Dziubałtowsa – sekcja Tomaszów Maz., Katarzyna Pacho oraz Paweł Krajewski

OSU !!!

„RANDORI CUP” 2019 – relacja

Na zawodach w Radomsku nie mogło zabraknąć wojowników z Rawy i Tomaszowa wraz ze swoim trenerem  Sensei Marcinem Kopczyńskim. Był to pierwszy Turniej organizowany przez  naszych przyjaciół z Klubu Karate Randori na czele którego stoi Sensei Michał Błach. Sędzią głównym był Shihan Eugeniusz Dadzibug 6 dan. W zmaganiach na radomskich matach wzięło udział ponad 330 zawodników z 28 klubów. Na wstępie trzeba zaznaczyć, iż był to bardzo mocny i wymagający Turniej. Tym bardziej cieszy sukces karateka z Naszego Klubu. Rawski Klub KK w klasyfikacji generalnej wg standardowych przepisów PZK  uplasował się na DRUGIM MIEJSCU w klasyfikacji generalnej na dwadzieścia siedem klubów !!!. Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi medaliści, którzy po pięknych i efektownych bojach stanęli na podium. Nie do zatrzymania w swoich bojach byli Paweł Bednarek, to nasz najmłodszy fighter, sześć lat, dwadzieścia kilo a serce i dusza wojowniczego tygrysa. W starszych kategoriach nie dali szans swoim przeciwnikom Olek Kopczyński, Filip Mazurkiewicz i Tymon Pryczek oraz w juniorach młodszych Katarzyna Pacho. Po pięknych finałach srebrnymi medalami cieszyli się: Julita Kopczyńska Tosia Pacho, Roksana Worach i Mateusz Kubryn. Zaś brązowe krążki zawisły na piersiach: Irenki Szostek, Antoniny Suskiej, Alana Gieracha i Kuby Grzeszczyszyna. Pochwała należy się oczywiście wszystkim reprezentantom RKKK za pięknego ducha walki. Dla kilku z nich były to pierwsze zawody „na wyjeździe” lub w ogóle pierwsze w życiu !!! Raz jeszcze brawa dla wspaniałych Naszych karateka i ich super-trenera Marcina Kopczyńskiego.

Na koniec gratulujemy organizatorowi wspaniałych zawodów, walki toczyły się na czterech matach i mamy nadzieje na powrót do Radomska za rok, OSU !!!

A oto nasi wspaniali medaliści

Złote medale

 • Paweł Bednarek
 • Aleksander Kopczyński
 • Filip Mazurkiewicz
 • Tymon Pryczek (sekcja Tomaszów Maz.)
 • Katarzyna Pacho

Srebrne medale

 • Julita Kopczyńska
 • Roksana Worach (sekcja Tomaszów Maz.)
 • Antonina Pacho
 • Mateusz Kubryn (sekcja Tomaszów Maz.)

Brązowe medale

 • Irena Szostek
 • Antonina Suska (sekcja Tomaszów Maz.)
 • Alan Gierach
 • Jakub Grzeszczyszyn (sekcja Tomaszów Maz.)

Pond to Klub godnie reprezentowali: Adam Stańczak, Borys Stańczak, Laura Kucharska, Antonina Guzek, Antoni Cichawa, Szymon Ciesielski, Zuzanna Szczepanik, Marcel Pietraszek, Szymon Ładziński, Gabriel Stańczak, Piotr Bednarek, Wiktor Królik, Damian Gierach, Julia Męcina, Wiktor Galiński, Paweł Krajewski, Maja Kucharska.

Polish Cup 2019 – Siedlce

Na wczorajszym turnieju International Polish Cup 2019 / IBU Martial Arts Gala – SIEDLCE. Rawski Klub KK reprezentowało dwunastu podopiecznych Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana. Z Międzynarodowego Turnieju Karate przywozimy osiem medali: dwa złote – Martyna Gasińska i Tymon Pryczek ; dwa srebrne – Zuzanna Szczepanik i Paweł Krajewski oraz cztery brązowe – Patrycja Dziubałtowska, Katarzyna Pacho, Mateusz Kubryn i Marcel Pietraszek. Tosia Pacho tuż za podium ?. Po karateka na ring weszli nasi starsi wojownicy, wszyscy walczyli w formule K1. Jako pierwszy walczył Dawid Grabowski, po bardzo wyrównanych dwóch rundach i niejednomyślnej decyzji sędziów zwyciężył rywal Dawida. Cenne doświadczenie i bardzo dobra walka Dawida z dużo starszym i doświadczonym konkurentem, szacunek. Następnie na ring wszedł Janek Malik. Janek również walczył na dystansie dwóch rund. Janek w pięknym stylu punktował przeciwnika z Mrągowa i werdykt mógł być tylko jeden THE WINNER IS JAN MAAALIK !!!. Wspaniała walka w wykonaniu Janka. W przedostatniej walce Gali o pas mistrzowski walczył Jakub Klasztorny. Przeciwnikiem Kuby był dużo starszy zawodnik z Białorusi Dzmitry Horbach. Walka, rozpoczęła się mocnymi atakami rywala Kuby i ewidentnie po dwóch minutach pojedynku pierwsza runda z lekkim wskazaniem na Białorusina. Początek drugiej rundy wyrównany ale Jakub z sekundy na sekundę dominował przeciwnika by w końcówce po pięknym sierpowym Białorusina uratował gong. Trzecia runda to walka o przetrwanie, Horbach próbuje coś odpowiadać ale Nindża pięknie punktuje. No i następuje werdykt i …ponownie szok, zaskoczenie sędziego ringowego bezcenne ale to nie rekompensuje kontrowersyjnego niejednomyślnego werdyktu … cóż doświadczenie bezcenne. Brawa i gratulacje dla naszych super-wojowników i ich trenerów, OSU !!!

Polish Cup 2019 Siedlce

Kolejny start naszych zawodników to Siedlce, podopieczni Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana zawalczą w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyodokyokushin POLISH CUP 2019 Gala Sztuk Walki. Gala odbędzie się w Hali OSiR przy ulicy Popiełuszki 8. Turniej podzielony jest na dwie części, najpierw karatecy zaś później Gala K1. W przyszłym tygodniu, poniedziałek (04.11) i wtorek (05.11) zamykamy listy !!!. Zapisy u Sensei Marcina Kopczyńskiego i Zbyszka Pacho, OSU !!! Regulamin: Polish Cup KyodoKyokushin Siedlce 2019