Fight Camp 3 z RKKK 🥋🥊

Fight Camp 3 z Rawskim Klubem KK 👊👍🥋🥊 Centralny Ośrodek Sportu Spała, TERMIN 17 sierpnia 2019r. – 22 sierpnia 2019r. Zapraszamy młodzież trenującą MMA i Karate Kyokushin W programie: – seminaria / treningi – dieta i suplementacja w sportach walki. Zapewnimy: – noclegi + wyżywienie – salę treningową – profesjonalną kadrę – znakomitą atmosferę i ostry dojazd 😉 Szkoleniowcy: - Marcin „Bomba” Bandel ; Marcin Kopczyński ; Adrian Bajan. W Spale spotykamy się 17.08 (sobota) o godzinie 13:00 Pamiętajcie by zabrać aktualne badania lekarskie i sprzęt. Transport we własnym zakresie, także zgadujcie się kto kogo może zabrać OSU !!!

Obóz Solina 2019r.

Wjazd z Rawy Mazowieckiej 02.07.2019r., zbiórka przystanek przy ul. Jerozolimskiej o godzinie 3:15 w nocy ruszamy o 3:30, zaś Tomaszów Mazowiecki, parking przy Lidlu w okolicy stadiony Lechii o 3:45 i o 4:00 ruszamy do Kielc. Tygrysy z RKKK jak co roku wybierają się na obóz który współorganizujemy z naszymi przyjaciółmi z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin. To już 29 edycja Letniej Szkoły Karate Kyokushin. Dzieci, młodzież i dorośli z całego Kieleckiego Branch będą odpoczywali i trenowali na obozie sportowym w Bieszczadach. Zakwaterowanie w hotelu REWITA Oddział Solina (dawniej Jawor) nad zalewem Solińskim. Do dyspozycji uczestników obozu będzie hala sportowa, kryta pływalnia, korty, sauna, siłownia i wiele innych atrakcji. ŻYCZYMY UDANEGO AKTYWNEGO WYPOCZYNKU, OSU !!!

Sayonara na Zamku Książąt Mazowieckich 🏰‼️

Tak nasi kochani wojownicy 👊, kolejny sezon za nami ... Dziś (26.06) ostatni trening w Tomaszowie zaś jutro (27.06) oficjalne zakończenie na rawskim zamku o godzinie 20:00 🥋 - WSZYSTKIE GRUPY ‼️. Nie zabraknie oczywiście pysznej niespodzianki od naszych cudownych przyjaciół z Da Grasso Rawa Mazowiecka 🍕 Pani Agato, Panie Jacku jesteście wspaniali, dziękujemy, że zawsze z nami jesteście i możemy na Was liczyć ‼️. Od nas dla Was i całego teamu Da Grasso - WIELKIE OSU !!! P.S. Liczymy oczywiście również na ekipę z Tomaszowa ☯️ PAMIĘTAJCIE WSZYSCY W KIMONACH 🥋‼️ OSU !!!

Gala Mistrzów Sportu 2019 ‼️

Team RKKK 🥋 na Gali Mistrzów Sportu 2019. Gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów 👏, lecz oczywiście przede wszystkim dla naszych wspaniałych super-szkoleniowców - Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana 🥋 i ich super-wojowników 🥊‼️. A oto wyróżnieni zawodnicy z rawskich szkół:
 1. Adam Karalus
 2. Aleksander Kopczyński
 3. Antonina Pacho
 4. Blanka Włodarczyk
 5. Filip Mazurkiewicz
 6. Jakub Kaźmierczak
 7. Jakub Klasztorny
 8. Julita Kopczyńska
 9. Katarzyna Pacho
 10. Maja Kucharska
 11. Martyna Berezowska
 12. Martyna Gasińska
 13. Michalina Cichowicz
 14. Mikołaj Sitarek
 15. Paweł Krajewski
 16. Piotr Bednarek
 17. Piotr Czyrka
 18. Wiktor Galiński
OSU !!!

Fight Camp 3 z RKKK 🥋🥊

Lista się zapełnia, ale jest jeszcze kilka wolnych miejsc ‼️ Fight Camp 3 z Rawskim Klubem KK 👊👍🥋🥊 Centralny Ośrodek Sportu Spała, TERMIN 17 sierpnia 2019r. – 22 sierpnia 2019r. Zapraszamy młodzież trenującą MMA i Karate Kyokushin W programie: – seminaria / treningi – dieta i suplementacja w sportach walki. Zapewnimy: – noclegi + wyżywienie – salę treningową – profesjonalną kadrę – znakomitą atmosferę i ostry dojazd 😉 Szkoleniowcy: - Marcin „Bomba” Bandel ; Marcin Kopczyński ; Adrian Bajan Zapisy u Marcina 502 761 608 lub Adiego 792 012 433 , OSU !!!

Capoeira w RKKK

Na czwartkowych zajęciach trochę powalczyliśmy tańcząc - czyli spotkanie z brazylijską CAPOEIRĄ. Trening poprowadził nasz przyjaciel z Tomaszowa - Łukasz Korzus . Łukasz interesuje się tą brazylijską sztuką walki od dwudziestu lat zaś od dziesięciu trenuje pod okiem brazylijskich instruktorów w Unicar Łódź.  Ruchy capoeira są bardzo płynne i rytmiczne, nie brakuje akrobatyki i kopnięć a wszystko to we wspaniałych południowych rytmach.  Naszym wojownikom ewidentnie się ta forma spodobał więc z pewnością to nie ostatnia wizyta Łukasza w Naszym Klubie. Przy okazji zachęcamy do treningów capoeiry, Łukasz Korzus prowadzi zajęcia w Tomaszowie w fili MCK-u na ulicy Browarnej oraz w Lubochni Gminny Ośrodek Kultury , szczegóły pod numerem telefonu … . Polecamy treningi u Łukasza po jest to człowiek z prawdziwą pasją i wspaniałym podejściem do dzieci, OSU !!!

Pokaz wojowniczek w SP 2

Znakomity pokaz rawskich karateka w Szkole Podstawowej nr 2 z okazji Dnia Sportu oraz Dni Europejskich. W pokazie wystąpiły super-wojowniczki; Laura Kacprzyk, Michalina Cichowicz, Maja Kucharska, Antonina Pacho i Katarzyna Pacho. Gratulujemy podopiecznym Sensei Marcina Kopczyńskiego wspaniałego występu !!!. Dziękujemy również za zaproszenie dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 2, OSU !!!

Mistrzowska uczta w McDonald’s Rawa Mazowiecka 👍‼️

W niedzielny poranek kilkudziesięciu wojowników 🥊 pod wodzą Sensei Marcina Kopczyńskiego 🥋 spotkało się w McDonald's Rawa Mazowiecka by powalczyć z ulubionymi zestawami serwowanymi w tej restauracji 😉. Wszyscy senpai wyszyli z tego boju zwycięsko hihi i z pełnymi brzuchami oraz mega-zadowolonymi minami 😅. Dziękujemy Panu Markowi Jarząbkowi za za zaproszenie naszych młodych fighterów 👊 oraz całemu teamu McDonald's Rawa Mazowiecka z Anią Stanowską na czele za pomoc w organizacji spotkania 😘. P.S. Jeżeli ktoś nie mógł z nami być, może swój voucher wykorzystać do końca czerwca 🙂. A kto jeszcze nie ma, proszę się upominać się u Sensei Marcina 😉 Od nas dla Was tradycyjne - WIELKIE OSU !!! https://www.facebook.com/McDonaldsRawaMazowiecka/

II Ogólnopolska Olimpiada Karate – relacja

Na ostatnie zawody wybraliśmy się do Poraju by powalczyć w II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Karate organizowanej przez naszych przyjaciół z Polskiej Federacji Okinawa Uechi-Ryu Karate-Do z Sensei Zbyszkiem Rychlewskim na czele. Rawski Klub KK reprezentowało dziesięcioro senpai. Wojownicy Sensei Marcina Kopczyńskiego zdobyli osiem złotych i osiem brązowych medali. Startowaliśmy w dwóch konkurencjach, był to grappling i nasz koronna dyscyplina czyli karate. W zawodach wzięło udział  115 uczestników z ośmiu klubów z całej Polski. Na szczególne wyróżnienie zasługują Adam Karalus i Tymon Pryczek (sekcja Tomaszów Maz.) którzy zdobyli po dwa złote medale i w przepięknym stylu pokonali swoich rywali. Jak z nut również walczyły Michalina, Patrycja i Kasia. Słowa uznania i nagroda fair-play należy się Zuzi Szczepanik z Tomaszowa, która po wygranej walce ale z nie do końca jasnym i jednoznacznym werdyktem, zdecydowała się wyjść ponownie na matę i powtórzyć walkę. Wygrała ją w efektownym stylu  przez ippon a w całej swojej kategorii zdobyła złoty medal !!!. Brawa dla naszych super-fighterów i Sensei Marcina Kopczyńskiego za znakomite przygotowanie swoich podopiecznych, OSU !!!
Karate - Złote medale
 • Adam Karalus
 • Michalina Cichowicz
 • Katarzyna Pacho
 • Zuzanna Szczepanik / sekcja Tomaszów Mazowiecki
 • Patrycja Dziubałtowska / sekcja Tomaszów Mazowiecki
 • Tymon Pryczek / sekcja Tomaszów Mazowiecki
Brązowe medale
 • Antonina Pacho
 • Paweł Krajewski
 • Martyna Berezowska
 • Maja Kucharska
Grappling - Złote medale
 • Adam Karalus,
 • Tymon Pryczek / sekcja Tomaszów Mazowiecki
Brązowe medale
 • Antonina Pacho
 • Maja Kucharska
 • Zuzanna Szczepanik / sekcja Tomaszów Mazowiecki
 • Michalina Cichowicz
       

RKKK i McDonald’s Rawa Mazowiecka 😋‼️

Dziękujemy raz jeszcze Panu Markowi Jarząbkowi za wsparcie rawskich zawodów i docenienie naszych fighterów 👊. Kupony już trafiły w ręce naszych senpai (kto jeszcze nie ma, upominać się u Sensei Marcina 😉 lub można odebrać go w dniu naszego spotkania). Kto nie da rady do nas dołączyć, może swój voucher wykorzystać do końca czerwca 🙂. Dla Pana Marka i całego teamu McDonald's Rawa Mazowiecka z Anią Stanowską na czele - WIELKIE OSU !!! Lajkujemy stronę McDonald's Rawa Mazowiecka 🙂 https://www.facebook.com/McDonaldsRawaMazowiecka/