Koszulki klubowe RKKK

karate_rawa_wiz2-page-001Koszulki klubowe RKKK
Tak prezentuje się projekt koszulek Klubowych, część już z Was ma ale wiemy, że inni też chcą 🙂 więc od poniedziałku zbieramy zamówienia, T-shirt będzie po 45 zł, zapisy przyjmuje Sensei Marcin,
Koszulki dziecięce rozmiary: 110 – 4lata, 122 – 6lat, 134 – 8lat, 146 – 10lat
Koszulki dla dorosłych rozmiary: S, M, L, XL, XXL, XXXL

OSU !!!

Egzamin !!!

Egzamin 31.05.2016r.Zapraszamy wszystkich miłośników wschodnich sztuk walki należących do Rawskiego Klubu Karate Kyokushin i nie tylko, na egzamin na kolejne kyu w dniu 05.06.(wtorek) 2018r. Rozpoczęcie egzaminu w Rawie Mazowieckiej o godzinie 16:00, zaś w Tomaszowie Mazowieckim o 19:00. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chętnych senpai u Sensei Marcina Kopczyńskiego. Egzamin poprowadzi Shihan Krzysztof Borowiec. Zapraszamy i powodzenia dla naszych senpai, jest jeszcze trochę czasu więc „katujemy” kata 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majowy weekend

karaterawa-plPrzed nami długi majowy weekend, oznacza to przerwę w treningach i zasłużony odpoczynek :-).

Na Dojo wracamy:
– 07.05.(poniedziałek) 2018r. / Tomaszów Mazowiecki
– 08.05 (wtorek) 2018r. / Rawa Mazowiecka

OSU !!!

VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – wyniki RKKK

VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka - oficjalny plakatNa rawskich matach walki stoczyło około 250 zawodników, w sześciu kategoriach wiekowych i czterdziestu wagowych, z dwunastu Klubów reprezentujących ponad dwadzieścia miast !!!

Zawodnicy Rawskiego Klubu Karate Kyokushin pod wodzą Sensei Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana wywalczyli 35  medali – 14 złotych ; 8 srebrnych i 13 brązowych 🙂

Gratulacje i brawa dla Naszych wspaniałych trenerów oraz znakomitych wojowników !!!

VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej im. Tomka „Krajana” Krajewskiego 15.04.2018r

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce I – Rawski Klub Karate Kyokushin /  107 pkt.
Miejsce II – Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea /  76 pkt.
Miejsce III – Spartan Uechi-Ryu Częstochowa /  51 pkt.

Najmłodszy zawodnik Turnieju

– Wojtek Lipski / Rawa Mazowiecka 

Najlepszymi zawodnikami Turnieju z RKKK zostali:

– Martyna Berezowska / Rawski KKK

– Paweł Krajewski / Rawski KKK

– Bartosz Milczarek / Rawski KKK  filia Tomaszów Mazowiecki

TURNIEJ KUMITE LIGHT CONTACT – WYNIKI RKKK

ZŁOTE MEDALE
1. Laura Krupa (Rawski KKK)
1. Maja Czapnik (Rawski KKK)
1. Lena Szymczak (Rawski KKK)
1. Martyna Gasińska (Rawski KKK)
1. Martyna Berezowska (Rawski KKK)
1. Martyna Jaroń (Rawski KKK)
1. Paweł Krajewski (Rawski KKK)
1. Julita Kopczyńska (Rawski KKK)
1. Krystian Krupa (Rawski KKK)
1. Filip Mazurkiewicz (Rawski KKK)
1. Marcel Pietraszek (Rawski KKK/sekcja Tomaszów Maz.)
1. Filip Sidwa (Rawski KKK / sekcja Tomaszów Maz.)
1. Aleksander Kopczyński (Rawski KKK)
1. Mikołaj Sitarek (Rawski KKK)
SREBRNE MEDALE
2. Blanka Włodarczyk (Rawski KKK)
2. Emilka Czapnik (Rawski KKK)
2. Nina Galińska (Rawski KKK/sekcja Tomaszów Maz.)
2. Antonina Pacho (Rawski KKK)
2. Karolina Szczepańska (Rawski KKK)
2. Mateusz Kopczyński (Rawski KKK)
2. Adam Karalus (Rawski KKK)
2. Jakub Bieńkowski (Rawski KKK)
BRĄZOWE MEDALE
3. Róża Sitkowska (Rawski KKK/sekcja Tomaszów Maz.)
3. Izabela Trzonek (Rawski KKK)
3. Julia Męcina (Rawski KKK)
3. Michalina Cichowicz (Rawski KKK)
3. Katarzyna Pacho (Rawski KKK)
3. Kornel Kowalski (Rawski KKK/sekcja Tomaszów Maz.)
3. Antek Słomka (Rawski KKK)
3. Wiktor Galiński (Rawski KKK)
3. Tymoteusz Wojtasik (Rawski KKK/sekcja Tomaszów Maz.)
3. Bartosz Milczarek (Rawski KKK / sekcja Tomaszów Maz.)
3. Tymoteusz Szajner (Rawski KKK/sekcja Tomaszów Maz.)
3. Jakub Stępień (Rawski KKK)
3. Damian Gierach (Rawski KKK)

Ponadto Klub godnie reprezentowali: Filip Grochowalski, Franciszek Majkowski, Igor Rafalski, Antonina Suska, Marcel Gąsior, Maja Kucharska, Wojciech Lipski.

OSU !!!

 

 

VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka – oficjalne wyniki

VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka - oficjalny plakatVII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży im. Tomka „Krajana” Krajewskiego w Rawie Mazowieckiej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dariusza Misztala mamy za sobą. Sędziom głównym zawodów był Shihan Krzysztof Borowiec, nasz Branch Chief a zarazem wieloletni przyjaciel i mentor. Jak niejednokrotnie wspominałem, należeć do takiej rodziny to zaszczyt !!!. Dziękuje naszym przyjaciołom z: team Skierniewice – Grzegorz Wierzbicki i Przemysław Matuszewski, Mariuszowi Więcek – team Sochaczew, Marcinowi Kij – team Końskie, Maćkowi Matysiakowi – team Łódź, Zbyszkowi Rychlewskiemu i Nikoli Zasępa– team Częstochowa, Róży Derach i Krzysztofowi Derach – team Brzeziny, Adam Kaniowski, Krzysztof Mróz, Tomasz Puchała i Katarzyna Jaśkowska – team Kielce, Rafałowi Antosikowi – team Łowicz, Tomaszowi Ciżyńskiemu – team Sandomierz oraz Klubom które odwiedziły Rawę  po raz pierwszy: Głowno – Łukasz Buhl, Piotr Szlęzak – team Skarżysko Kamienna i Adrian Lipa – Kielce (Świętokrzyski KKK) oraz w szczególności teamowi z Turku, który także był u nas po raz pierwszy, ale Sensei Sebastian Szewczyk jako sędzia maty był fenomenalny !!!, oraz wszystkim trenerom i opiekunom których jeszcze dobrze nie poznałem, ale obiecuje nadrobić tę zaległość. Dziękuje sędziom za ich pracę na rawskich matach, niejednokrotnie muszą podejmować trudne decyzje. Nie jest to łatwa rola, dlatego tym większe słowa uznania dla nich. Specjalne podziękowania należą się naszym sponsorom i patronom medialnych bez których organizacja Turnieju byłaby niemożliwa. Dziękujemy wolontariuszom Fundacji „Obudźmy Nadzieję” za super pomoc podczas Turnieju i pyszne ciacho, jesteście wspaniali. Podczas Turnieju odbyła się kwesta na rzecz podopiecznej Fundacji Marysi Winiarskiej, dziękujmy wszystkim za okazane serce, uzbieraliśmy prawie 1400 zł. I na koniec podziękowania najważniejsze, dziękuje bardzo serdecznie rodzicom senpai, starszym zawodnikom i sympatykom Klubu którzy tak bardzo pomogli w organizacji zawodów, bez waszej pomocy nie byłoby tego Turnieju. Dla Was wszystkich, WIELKIE OSU !!!

Na rawskich matach walki stoczyło około 250 zawodników, w sześciu kategoriach wiekowych i czterdziestu wagowych, z dwunastu Klubów reprezentujących ponad dwadzieścia miast !!!

Rawski Klub Karate Kyokushin pod kierunkiem Sensei Marcina Kopczyńskiego i  Adriana Bajan zdobył – 14 złotych ; 8 srebrnych i 13 brązowych medali 🙂

Oficjalne wyniki : VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka – wyniki

Sponsorzy VII Ogólnopolskiego Turnieju Karate w Rawie Mazowieckiej

plakat KARATE stopka sponsorzyOto nasi WSPANIALI sponsorzy !!!
Dziękujemy im bardzo za to, że z nami są, większość wspiera nasz Turniej systematycznie. To wspaniali ludzie którzy potrafią z uśmiechem na ustach wesprzeć organizację Naszych zawodów. Pamiętajcie o Nich robiąc zakupy czy szukając konkretnych usług, dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna !!! !!!
WIELKIE OSU !!!

VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

Plakat 1VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży
im. Tomka „Krajana” Krajewskiego
w Rawie Mazowieckiej 2018r.

Serdecznie zapraszamy na VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży im. Tomka „Krajana” Krajewskiego w Rawie Mazowieckiej który odbędzie się 15 kwietnia 2018r. w hali Milenium. Poniżej regulamin, zgoda na start i komunikaty !!!

VII Turniej Karate – regulamin ; Zgoda rodziców ; Rawski Turniej 2018r. – komunikaty ; Potwierdzenie

OSU !!!

 

Piotr Czyrka brązowym medalistą Pucharu Polski MMA

0146Pucharu Polski MMA  ALMMA 148 – Sochaczew 08.04.2018r. Piotr Czyrka brązowym medalistą Pucharu Polski MMA w Sochaczewie – ALMMA 148 !!! Piotrek już niejednokrotnie udowodnił, że w oktagonie czuje się jak w domu. W pięknym stylu wygrał dwie pierwsze walki. W pierwszej balacha na rękę, zaś w drugiej, jednomyślna decyzja sędziów po znakomitej i mądrej pracy w parterze z efektownymi obaleniami. Jednak w boju o finał musiał uznać wyższość Kacpra Kozikowskiego z MMA Team Ełk, który ostatecznie zwyciężył w kategorii Junior do 70 kg. Ponadto wspaniale reprezentowali Nasz Klub Jan Malik, pierwsza walka wygrana efektownym trójkątem, niestety w kolejnej walce kontuzja nosa wyeliminowała Janka z dalszego boju a było znakomicie, bo wygrywał pojedynek i znakomicie kontrolował przeciwnika !!! No i Kuba Kaźmierczak, po trochę zaskakującej decyzji sędziów, dodajmy niejednomyślnej, przegrał z zawodnikiem z Olsztyna. Gratulacje dla Piotra, Janka, Kuby i mega-szacunek za pracę jaką wykonują, są to jedni z najpracowitszych rawskich fighterów a prywatnie wspaniali i mądrzy ludzie !!!

Raz jeszcze szacun dla rawskich super-fighterów oraz naszego duetu trenerskiego Marcin Kopczyński, Adrian Bajan !!! Warto dodać, że tym razem opiekunem naszego teamu był Adrian Bartosiński, który znakomicie poradził sobie w tej roli, OSU !!!