Fight Camp 3 z RKKK 🥋🥊

Lista się zapełnia, ale jest jeszcze kilka wolnych miejsc ‼️ Fight Camp 3 z Rawskim Klubem KK 👊👍🥋🥊 Centralny Ośrodek Sportu Spała, TERMIN 16 sierpnia 2019r. – 21 sierpnia 2019r. Zapraszamy młodzież trenującą MMA i Karate Kyokushin W programie: – seminaria / treningi – dieta i suplementacja w sportach walki. Zapewnimy: – noclegi + wyżywienie – salę treningową – profesjonalną kadrę – znakomitą atmosferę i ostry dojazd 😉 Szkoleniowcy: - Marcin „Bomba” Bandel ; Marcin Kopczyński ; Adrian Bajan Zapisy u Marcina 502 761 608 lub Adiego 792 012 433 , OSU !!!

Capoeira w RKKK

Na czwartkowych zajęciach trochę powalczyliśmy tańcząc - czyli spotkanie z brazylijską CAPOEIRĄ. Trening poprowadził nasz przyjaciel z Tomaszowa - Łukasz Korzus . Łukasz interesuje się tą brazylijską sztuką walki od dwudziestu lat zaś od dziesięciu trenuje pod okiem brazylijskich instruktorów w Unicar Łódź.  Ruchy capoeira są bardzo płynne i rytmiczne, nie brakuje akrobatyki i kopnięć a wszystko to we wspaniałych południowych rytmach.  Naszym wojownikom ewidentnie się ta forma spodobał więc z pewnością to nie ostatnia wizyta Łukasza w Naszym Klubie. Przy okazji zachęcamy do treningów capoeiry, Łukasz Korzus prowadzi zajęcia w Tomaszowie w fili MCK-u na ulicy Browarnej oraz w Lubochni Gminny Ośrodek Kultury , szczegóły pod numerem telefonu … . Polecamy treningi u Łukasza po jest to człowiek z prawdziwą pasją i wspaniałym podejściem do dzieci, OSU !!!

Pokaz wojowniczek w SP 2

Znakomity pokaz rawskich karateka w Szkole Podstawowej nr 2 z okazji Dnia Sportu oraz Dni Europejskich. W pokazie wystąpiły super-wojowniczki; Laura Kacprzyk, Michalina Cichowicz, Maja Kucharska, Antonina Pacho i Katarzyna Pacho. Gratulujemy podopiecznym Sensei Marcina Kopczyńskiego wspaniałego występu !!!. Dziękujemy również za zaproszenie dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 2, OSU !!!

Mistrzowska uczta w McDonald’s Rawa Mazowiecka 👍‼️

W niedzielny poranek kilkudziesięciu wojowników 🥊 pod wodzą Sensei Marcina Kopczyńskiego 🥋 spotkało się w McDonald's Rawa Mazowiecka by powalczyć z ulubionymi zestawami serwowanymi w tej restauracji 😉. Wszyscy senpai wyszyli z tego boju zwycięsko hihi i z pełnymi brzuchami oraz mega-zadowolonymi minami 😅. Dziękujemy Panu Markowi Jarząbkowi za za zaproszenie naszych młodych fighterów 👊 oraz całemu teamu McDonald's Rawa Mazowiecka z Anią Stanowską na czele za pomoc w organizacji spotkania 😘. P.S. Jeżeli ktoś nie mógł z nami być, może swój voucher wykorzystać do końca czerwca 🙂. A kto jeszcze nie ma, proszę się upominać się u Sensei Marcina 😉 Od nas dla Was tradycyjne - WIELKIE OSU !!! https://www.facebook.com/McDonaldsRawaMazowiecka/

II Ogólnopolska Olimpiada Karate – relacja

Na ostatnie zawody wybraliśmy się do Poraju by powalczyć w II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Karate organizowanej przez naszych przyjaciół z Polskiej Federacji Okinawa Uechi-Ryu Karate-Do z Sensei Zbyszkiem Rychlewskim na czele. Rawski Klub KK reprezentowało dziesięcioro senpai. Wojownicy Sensei Marcina Kopczyńskiego zdobyli osiem złotych i osiem brązowych medali. Startowaliśmy w dwóch konkurencjach, był to grappling i nasz koronna dyscyplina czyli karate. W zawodach wzięło udział  115 uczestników z ośmiu klubów z całej Polski. Na szczególne wyróżnienie zasługują Adam Karalus i Tymon Pryczek (sekcja Tomaszów Maz.) którzy zdobyli po dwa złote medale i w przepięknym stylu pokonali swoich rywali. Jak z nut również walczyły Michalina, Patrycja i Kasia. Słowa uznania i nagroda fair-play należy się Zuzi Szczepanik z Tomaszowa, która po wygranej walce ale z nie do końca jasnym i jednoznacznym werdyktem, zdecydowała się wyjść ponownie na matę i powtórzyć walkę. Wygrała ją w efektownym stylu  przez ippon a w całej swojej kategorii zdobyła złoty medal !!!. Brawa dla naszych super-fighterów i Sensei Marcina Kopczyńskiego za znakomite przygotowanie swoich podopiecznych, OSU !!!
Karate - Złote medale
 • Adam Karalus
 • Michalina Cichowicz
 • Katarzyna Pacho
 • Zuzanna Szczepanik / sekcja Tomaszów Mazowiecki
 • Patrycja Dziubałtowska / sekcja Tomaszów Mazowiecki
 • Tymon Pryczek / sekcja Tomaszów Mazowiecki
Brązowe medale
 • Antonina Pacho
 • Paweł Krajewski
 • Martyna Berezowska
 • Maja Kucharska
Grappling - Złote medale
 • Adam Karalus,
 • Tymon Pryczek / sekcja Tomaszów Mazowiecki
Brązowe medale
 • Antonina Pacho
 • Maja Kucharska
 • Zuzanna Szczepanik / sekcja Tomaszów Mazowiecki
 • Michalina Cichowicz
       

RKKK i McDonald’s Rawa Mazowiecka 😋‼️

Dziękujemy raz jeszcze Panu Markowi Jarząbkowi za wsparcie rawskich zawodów i docenienie naszych fighterów 👊. Kupony już trafiły w ręce naszych senpai (kto jeszcze nie ma, upominać się u Sensei Marcina 😉 lub można odebrać go w dniu naszego spotkania). Kto nie da rady do nas dołączyć, może swój voucher wykorzystać do końca czerwca 🙂. Dla Pana Marka i całego teamu McDonald's Rawa Mazowiecka z Anią Stanowską na czele - WIELKIE OSU !!! Lajkujemy stronę McDonald's Rawa Mazowiecka 🙂 https://www.facebook.com/McDonaldsRawaMazowiecka/

Zaproszenie do McDonald’s Rawa Mazowiecka

Po wszystkich trudach sezonu czas uzupełnić kalorie 🙂‼️. Na zaproszenie Pana Marka Jarząbka 👍 wojownicy RKKK biorący udział w rawskim Turnieju będą mogli zjeść swój ulubiony zestaw w McDonald's Rawa Mazowiecka zaś rodzice/ opiekunowie napić się pysznej kawy 👏. Dziękujemy Panu Markowi za wsparcie rawskich zawodów i docenienie naszych fighterów 👊. Kupony już trafiły w ręce naszych senpai (kto jeszcze nie ma, upominać się u Sensei Marcina 😉 lub można odebrać go w dniu naszego spotkania). Klubowe wyjście zaplanowane jest w niedzielę (02.06) spotykamy się o 11:00, zabieramy puchary i medale ‼️. Kto nie da rady do nas dołączyć, może swój voucher wykorzystać do końca czerwca 🙂. Dla Pana Marka Jarząbka i całego teamu McDonald's Rawa Mazowiecka TRADYCYJNE - WIELKIE OSU !!! No i lajkujemy stronę https://www.facebook.com/McDonaldsRawaMazowiecka/

Olimpiada Karate – wyjazd

Jedenastu zawodników będzie reprezentowało Rawski Klub Karate Kyokushin na II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Karate organizowanej przez naszych przyjaciół z Polskiej Federacji Okinawa Uechi-Ryu Karate-Do z Sensei Zbyszkiem Rychlewskim na czele. Zawody odbędą się w Hali Sportowej w Poraju, ul. Górnicza 18 o godzinie 9:00. Wyjazd (01.06) o godzinie 7:00 z przed Szkoły Podstawowej nr 1Regulamin - II OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA KARATEZGODA NA ZAWODY P.S. W Poraju znajduje się Zalew Porajski na rzece Warcie, także po trudach Turnieju zasłużony relaks 🙂 OSU !!!

Brazylijska Capoeira 💪‼️

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka 👍‼️ Na czwartkowych treningach trochę powalczymy tańcząc 🕺🤸‍♀️🥊🥋 - czyli brazylijska CAPOEIRA 💪‼️ Trening poprowadzi nasz przyjaciel z Tomaszowa - Łukasz Korzus 👏. Przy okazji zachęcamy do treningów capoeiry 🙂. Jak to będzie wyglądało organizacyjnie Tygrysy czyli grupa I i II przychodzą normalnie a kto będzie miał chęć zostać to serdecznie zachęcamy i zapraszamy. Zaś treningi capoeiry odbędą się na zajęciach grup III i IV czyli o 18:30 i 19:30. OSU !!!

Zostać mistrzem czyli egzamin w RKKK 🥋👊‼️

Do egzaminu (28.05) przystąpiło prawie stu czterdziestu karateka z Rawy i Tomaszowa 🥋 !!! Dla wielu młodych wojowników był to pierwszy test ich umiejętności i egzaminowi towarzyszył niemały stres 😳. Postać Shihan Krzysztofa Borowca u niektórych wywoływała wręcz paraliżujący strach 😱 lecz Shihan Krzysztof jako znakomity mistrz i przyjaciel młodych karateka, potrafił rozładować napięcie i stres towarzyszący podczas sprawdzianu ich umiejętności 😎. Egzamin zdali prawie wszyscy, niektórzy muszą jeszcze trochę poprawić swoje umiejętności, szczególnie dotyczy to senpai aspirujących na wyższe pasy i stopnie, ale i nie zabrakło wielu wyróżnień !!! Gratulacje dla wszystkich naszych wojowników a w szczególności dla Katarzyny Pacho która zostanie trzecim zielonym pasem w Naszym Klubie 🏅. Brawa dla Sensei Marcina za znakomite przygotowanie zawodników, może być z nich naprawdę dumny 🥋. A wszystkim karateka życzymy dalszej wytrwałości i sumienności które zaprowadzą Was na sam szczyt. Dziękujemy Radkowi i Markowi za zdjęcia a już niebawem pełna galeria na https://www.facebook.com/2018KatemO.K/, także warto "polajkować" ten profil oraz oczywiście w naszej Galerii. I pamiętajcie
„Dzięki ciężkiemu treningowi słabość staje się siłą” Mas Oyama
OSU !!!