Klubowe kubasy :-) !!!

24740824_397072624054959_1986552720_nJeżeli ktoś chciałby zakupić taki kubek, to zapisy u Sensei Marcina lub u Zbyszka Pacho. Cena 15 zł, jest też wersja z czerwonym uchem, także podajemy kolor, kasa przy odbiorze, OSU !!!

UWAGA, BOMBA W RKKK !!!

BombaRawski Klub Karate Kyokushin zaprasza na seminarium z Marcinem „Bombą” Bandelem. Hala OSirR ul. Tatar 1 / 8 grudnia (piątek) 2017r. / godzina 17:00. Szczegółowe informacje i zapisy u trenerów na treningu lub: Marcin Kopczyński: 502 761 608 ; Adrian Bajan: 792 012 433, e-mail karaterawa@gmail.com.
Dziękujemy bardzo firmie Nowostal-konstrukcje stalowe za dofinansowanie seminarium http://www.nowostal.pl,  oraz Łukasz Krawczyk za jak zawsze sztos zapowiedź, tradycyjne WIELKIE OSU !!!

P.S. Polajkujcie trochę profil naszego sponsora  https://www.facebook.com/nowostal/ OSU !!!

Puchar Ziemi Koneckiej – relacja

Karate Rawa fot. Marek Gasiński (89)IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Ziemi Koneckiej – 19.11.2017r. Końskie. Ponad 350 zawodników z kilkudziesięciu ośrodków z całej Polski zmierzyło się na tatami w Turnieju o Puchar Ziemi Koneckiej. Rawski Klub KK reprezentowało 22 karateka, zdobyliśmy siedem medali: dwa złote, dwa srebrne i trzy brązowe co dało nam miejsce w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej zawodów na trzydzieści cztery Kluby !!! Organizatorem zawodów była Sensei Beata Kij z Koneckiej Sekcji Karate a sędziom głównym Shihan Tomasz Basiak. Był to naprawdę mocny, wymagający i chyba najtrudniejszy turniej w  tym sezonie, ponieważ były dozwolone właściwie wszystkie techniki i to już od szóstego roku życia, natomiast zawodnicy od dwunastego roku życia walczyli bez ochraniaczy tułowia (hogo). Promowało to niestety zawodników okopujących nogi a nie walczących w dystansie lub półdystansie, dobrze rozciągniętych i stosujących ciosy na tułów i głowę przeciwnika. W walce dnia nasza najmłodsza zawodniczka Emilka Czapnik (5l.)walczyła z Wojtkiem Zasadą (4l.) z zaprzyjaźnionego Klubu KKS Kumite Łódź. I był to naprawdę zacięty bój który wymagał aż dwóch rund. W drugiej rundzie nasza Emilka efektownie zakończyła pojedynek dwukrotnym kopnięciem w głowę (ippon). Oboje najmłodszych fighterów zostało docenionych za serce do walki pucharami, medalami i pięknymi ogromnymi misiami J !!! Następnie na maty wkroczyli starsi wojownicy, po raz kolejny w swojej kategorii nie do zatrzymania był Adam Karalus który zdobył w pięknym stylu złoty medal. Równie pięknie walczyły i nieznacznie ustąpiły swoim przeciwniczkom Lena Szymczak i Katarzyna Pacho które zdobyły srebrne medale. Zaś z brązowymi krążkami na szyi wrócili: Adam Kaźmierczak, Bartosz Milczarek i Martyna Berezowska. Większość pozostałych zawodników dosłownie otarła się o strefę medalową. Gratulacje dla Naszych wspaniałych senpai i Sensei Marcina Kopczyńskiego.

A oto nasi medaliści:

Czytaj dalej

Mistrzostwa Polski MMA 2017

ALMMA 19.11.2017r. (Copy)ALMMA Mistrzostwa Polski MMA 19.11.2017r.
Czterech zawodników reprezentowało Nasz Klub w Sochaczewie na Mistrzostwach Polski MMA: Piotr Czyrka (-70 kg), Hubert Grochal (- 66 kg), Jan Malik (- 77 kg))i Kuba Kaźmierczak (-61 kg). Tym razem bez medali ale potencjał jest !!! Warto dodać, że dla Janka i Kuby był to debiut na tak dużej imprezie. Była to jak dotąd największa ALMMA, 370 zawodników z kilkudziesięciu miast Polski. Na zawodach w raz ze swoimi teamami pojawili się tacy mistrzowie oktagonu jak Karolina Kowalkiewicz i Marcin „Różal” Różalski   Doświadczenie jakie wyniosą nasi fighterzy  jak zawsze bezcenne. Brawa dla Naszych wojowników za godne reprezentowanie Klubu i znakomitą postawę oraz gratulacje dla trenerów Adriana Bajana i Marcina Kopczyńskiego, OSU !!!

Gala TFL 12 Radom

Foto Grzegorz Adamek (16)Gala zawodowa TFL 12 – Radom 18.11.2017r. Dwóch naszych zawodników, Adrian Bartosiński i Krystian Krawczyk debiutowało na zawodowym ringu MMA. TFL -Thunderstrike Fight League to piąta co do wielkości organizacja która tworzy gale MMA w Polsce. Tym większy zaszczyt i sukces naszych wojowników. Krystian wystartował w kategorii – 66 kg zaś Adrian – 84 kg. Przeciwnikami naszych fighterów byli zawodnicy z Radomia. Krystian Krawczyk skrzyżował rękawice z Sławomirem Kołtunowiczem i zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów, po znakomitych trzech rundach. Adrian Bartosiński walczył z Michałem Pachem i również po decyzji sędziów po trzyrundowym efektownym boju uniósł ręce w geście triumfu. Postawa i przygotowanie obu nie umknęła organizatorom i obserwatorom gali. Wszyscy zgodnie podkreślali, że przed nimi boje o najwyższe laury. Niewątpliwie otwarcie obaj mieli mega-mocne !!!  Raz jeszcze gratulacje dla Adrian i Krystiana i oczywiście dla ich trenerów: Marcina Kopczyńskiego, Adriana Bajana i Huberta Wójcika. Nie pozostaje nic innego jak życzyć naszym super-wojownikom wytrwałości w treningach i dalszych sukcesów na zawodowych ringach które doprowadzą ich do oktagonu UFC !!!

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach naszym przyjaciołom z Aqua Fit & Gym, trenerowi personalnemu Sebastianowi Duszyńskiemu ale przede wszystkim Hubertowi Wójcikowi z MMA Fight Club Nowe Miasto który również prowadził Krystiana i to od Jego zaangażowania się zaczęło, dziękujemy również organizatorom TFL za zaproszenie i gratulujemy znakomitej gali, WIELKIE OSU !!!

Puchar Polski ALMMA 2017r.

ALMMABędzie się działo !!!
Przed zawodnikami Rawskiego Klubu KK pracowity weekend. W niedzielę (19.11) czterech rawskich fighterów zaprezentuje się w Sochaczewie na Mistrzostwach Polski ALMMA 2017. Nasz Klub będą reprezentowali : Piotr Czyrka, Jan Malik, Hubert Grochal i Kuba Kaźmierczak. Całe zawody będą transmitowane na żywo w internecie – transmisja będzie dostępna pod linkiem http://www.emisjetv.pl/  

Zgoda na start ZGODA NA START ALMMA 2017r.

 

Puchar Ziemi Koneckiej – wyjazd

Końskie BeataW niedzielę jedziemy do naszych serdecznych przyjaciół z Końskich, dwudziestu ośmiu zawodników będzie reprezentowało nasz Klub na IV Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Ziemi Koneckiej. Jedziemy autobusem 20 zł/os, wyjazd w niedzielę 19.11.2017r, zbieramy się jak zawsze przy Szkole Podstawowej nr 1 o godzinie 7:45. Koszt obiadu 15 zł, proszę o naszykowanie pieniędzy zaraz po przyjeździe, równa kwota, OSU !!!

Regulamin Turnieju:

IV Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Koneckiej ; Zgoda Rodzica Turniej Końskie 2017