Turniej o Puchar z Żeliwa

2 KońskieCzas na kolejny Turniej w nowym sezonie !!! 22 października w Końskich odbędzie się Ogólnopolski Turniej dla dzieci i młodzieży o Puchar z Żeliwa. Zawody odbędą się w hali sportowej przy ulicy Kpt. Stoińskiego 3 od godziny 10:00, dojazd we własnym zakresie !!! organizatorem jest Konecki Klub Karate Kyokushin z Sensei Mateuszem Garbaczem na czele.
Zapisy u Sensei Marcina, kumite czas zacząć 🙂 Obiady po 10 zł / zgłoszenia na obiad do 19.10 !!! Poniżej regulamin :

Turniej 2017 Komunikat

OSU !!!

 

Sparingi + badania

karaterawa-plJutro tj. 7 października (SOBOTA) 2017r. od godziny 16:00, w Zespole Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika ul. Zwolińskiego 46 w Rawie Mazowieckiej (wejście od strony warsztatów ul. Przemysłowa) odbędą się sportowe badania lekarskie. Na badanie należy stawić się z wynikami:
– MORFOLOGI KRWI
– BADANIEM MOCZU
– EKG

Jeżeli ktoś robił te badania w kwietniu są one cały czas ważne i nie trzeba ich powtarzać !!! Koszt badania to 30 zł. Przypominam, że zawodnik bez aktualnych badań lekarskich nie ma prawa trenować oraz nie ma prawa startu w zawodach !!!

Badania jak zawsze połączymy ze sparingami żeby wojownikom się nie nudziło !!!

Trwają przygotowania do zawodów w Częstochowie (15.X) ; Końskich (22.X) i Kielc (28.X), sparujemy jutro (30.09) godzinie 16:00 w Zespole Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika ul. Zwolińskiego 46 w Rawie Mazowieckiej (wejście i wjazd od strony warsztatów ul. Przemysłowa). Wszyscy senpai jadący na zawody obecność obowiązkowa, no i można a nawet trzeba się już zapisywać 😉

P.S. Do Częstochowy i Kielc będzie autobus 20 zł/os. zaś do Końskich dojazd we własnym zakresie.

OSU !!!

VI Ogólnopolski Turniej Uechi-Ryu Karate-Do Okinawa

1 CzestochowaRuszyły zapisy na Turniej do naszych przyjaciół z UECHI-RYU Częstochowa z Sensei Zbigniewem Rychlewskim na czele. Wpisujemy się na listę u Sensei Marcina. Przypominam, że są dwie kategorie : karate i sumo-grappling, także podajemy kto w czym startuje / MOŻNA W OBU KONKURENCJACH :-). Turniej odbędzie się 15 października w Hali Sportowej przy ulicy Żużlowej 4, musimy być na 9:00, także wyjazd o 7:30. Zbiórka jak zawsze pod Szkołą Podstawową nr 1. Jedziemy autokarem, więc podajemy liczbę osób zainteresowanych tym transportem, koszt 20zł/os, płacimy w autobusie, jest też możliwość wykupienia obiadu koszt 15 zł (informację o liczbie obiadów podajemy przy zapisie zawodnika !!!) OSU !!! Poniżej regulamin :

Regulamin-VI-Ogólnopolski-Turniej-Uechi-Ryu-Karate-Do-Okinawa

ZGODA-RODZICÓW-ZAWODY-2017

 

Sobotnie sparingi

SparingiZaczynamy przygotowania do zawodów w Częstochowie (15.X) ; Końskich (22.X) i Kielc (28.X), sparujemy jutro (30.09) godzinie 15:00 w Zespole Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika ul. Zwolińskiego 46 w Rawie Mazowieckiej (wejście i wjazd od strony warsztatów ul. Przemysłowa). Wszyscy senpai jadący na zawody obecność obowiązkowa, no i można a nawet trzeba się już zapisywać 😉

P.S. Do Częstochowy i Kielc będzie autobus 20 zł/os. zaś do Końskich dojazd we własnym zakresie.

OSU !!!

Co było, jest i będzie ;-)

Spała 1Po wakacjach które zawodnicy Rawskiego Klubu KK spędzili jak zawsze bardzo aktywnie wracamy na nasze ukochane Dojo.

Lecz wcześniej kilka słów o tym co wydarzyło się w wakacje, a wydarzyło się naprawdę dużo. Koniec sezonu to jak zawsze egzamin w Naszym Klubie do którego przystąpiło ponad 100 młodych karateka . Radość ze zdania i otrzymanych certyfikatów i pasów bezcenna. Możemy pochwalić się również pierwszym zielonym pasem (Bartłomiej Słomka) po naprawdę długiej przerwie. Kolejne bardzo ważne wydarzenie to powołanie na I Konsultacje Kadry Narodowej Kadetów w Kickboxingu w formule Kick- Light w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy WAKO Macedonia 2017 otrzymał nasz zawodnik Kuba Klasztorny. Jestem pewien, że nowy sezon będzie naprawdę udany dla nas właśnie w tej formule, kilku zawodników dobrze rokuje na nowy sezon. Młodzi fighterzy jak co roku byli na obozie współorganizowanym wraz z Kieleckim Klubem Karate Kyokushin, tym razem w Solinie. Była to kolejna odsłona Letniej Szkoły Karate Kyokushin wzięło w niej udział 28 karateka z naszego Klubu. Na zakończenie wakacji odbył się obóz sportowy „Fight Camp” zorganizowany przez RKKK w Centralnym Ośrodku przygotowań Olimpijskich Spała dla zawodników 16+ walczących w formułach K1. MMA i BJJ. Pięć dni wytężonej pracy, znakomite seminarium z Marcinem „Bombą” Bandelem i hektolitry wylanego potu na spalskich matach z pewnością przyniosą efekty. Ponadto cały czas odbywały się treningi u naszych przyjaciół w Aqua Fit & Gym które prowadził Adrian Bajan (trening wytrzymałościowy) oraz znakomicie sprawdzający się w roli trenera  Adrian Bartosiński, nasz wielokrotny medalista m.in. z Pucharu Polski ALMMA. Były to zajęcia MMA oraz BJJ NO GI. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy Konradowi Burzyńskiemu za udostępnienie sali.

Czekamy również na realizację Budżetu Obywatelskiego 2017, tym razem. Nasz Klub wzbogaci się o nowe worki treningowe !!!

Początek sezonu 2017/2018 zapowiada się pracowicie, zaczynamy 15 października turniejem w Częstochowie, następnie Końskie / Puchar z Żeliwa, Świętokrzyska Liga Karate Koronea Kielce i ponownie Końskie i turniej o Puchar Ziemi Koneckiej u naszych przyjaciół z Koneckiej Sekcji Karate. Nasi starsi zawodnicy z pewnością wystartują 19 listopada na MISTRZOSTWACH POLSKI MMA 2017 Sochaczew ALMMA oraz w Turniejach Kickboxingu. Już teraz trzymajcie za naszych zawodników kciuki, będzie się działo, jest SIŁA, jest MOC, OSU !!!

W Rawie Mazowieckiej zajęcia prowadzone są w siedmiu grupach wiekowych. Na treningi zapraszamy we wtorki i czwartki oraz dodatkowo  dla starszych grup wiekowych w piątki (parter, BJJ NO GI) a dla młodszych karateka sparingi przed turniejowe w soboty. Zajęcia prowadzi  Senesi Marcin Kopczyński oraz Trener Adrian Bajan. Zapraszamy wszystkich chętnych od 5 roku życia do 105 !!!. W grupach od Tygrysów (nasze maluchy) po przez grupy I –III  trenujemy karate kyokushin, zajęcia odbywają się w Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej ul. Tatar 1 A. W grupach IV (zaawansowana) – V (początkująca) zajęcia odbywają się w formule K1 oraz MMA, treningi w Zespole Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika ul. Zwolińskiego 46, wejście od strony warsztatów ul. Przemysłowa. Mamy także filię Tomaszowie Mazowieckim treningi odbywają się w poniedziałki i środy w Gimnazjum nr 6 ul. Jałowcowa 8. . Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail karaterawa@gmail.com .

OSU !!!

Badania lekarskie i sparingi !!!

Lekaż -badania7 października (SOBOTA) 2017r. od godziny 16:00, w Zespole Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika ul. Zwolińskiego 46 w Rawie Mazowieckiej (wejście od strony warsztatów ul. Przemysłowa) odbędą się sportowe badania lekarskie. Na badanie należy stawić się z wynikami:
– MORFOLOGI KRWI
– BADANIEM MOCZU
– EKG

Jeżeli ktoś robił te badania w kwietniu są one cały czas ważne i nie trzeba ich powtarzać !!! Koszt badania to 30 zł.

Badania połączymy ze sparingami żeby wojownikom się nie nudziło ? !!!

Badania są dla osób chętnych, jeżeli już ktoś je wykonał, nie ma potrzeby ich powtarzania. Jeżeli chodzi o najmłodszych to jeżeli lekarz pierwszego kontaktu / pediatra, wyda zaświadczenie to także jest ono honorowane i nie trzeba robić powtórnego badania !!!. Przypominam, że zawodnik bez aktualnych badań lekarskich nie ma prawa trenować oraz nie ma prawa startu w zawodach !!! Dokumenty które należy jeszcze posiadać to deklaracje członkowskie które pobieramy u Sensei Marcina lub poniżej z naszej strony oraz odpis, z przedszkola, szkoły lub od pracodawcy, iż nasza polisa obejmuje nas ubezpieczeniem.

OSU !!!

Deklaracje członkowskie RKKK

11Deklaracje członkowskie są już do pobrania u sensei Marcina i poniżej na naszej stronie (niebieski link). Ponadto należy posiadać aktualne badania. Lekarza sportowego zaprosimy najprawdopodobniej na początku października. Koszt badania 30 zł. Badania są dla osób chętnych, jeżeli już ktoś je wykonał, nie ma potrzeby ich powtarzania. Jeżeli chodzi o najmłodszych to jeżeli lekarz pierwszego kontaktu / pediatra wyda zaświadczenie to także jest ono honorowane i nie trzeba robić powtórnego badania !!!. Przypominam, że zawodnik bez aktualnych badań lekarskich nie ma prawa trenować oraz nie ma prawa startu w zawodach !!! Ponadto należy posiadać odpis, z przedszkola, szkoły lub od pracodawcy, iż nasza polisa obejmuje nas ubezpieczeniem.

DEKLARACJA DO POBRANIA : Deklaracja Rawskiego Klubu Karate Kyokushinkai