Pierwsza pomoc – szkolenie

Nauki pierwszej pomocy nigdy nie jest za dużo ❤️‼️ Dlatego dziękujemy przyjaciołom z Fundacji Obudźmy Nadzieję za zaproszenie na szkolenie. Wszyscy karateka 🥋 którzy się zapisali stawiają się w siedzibie Fundacji ul. Solidarności 2a (wjazd na osiedle przy siedzibie ZUS-u) na godzinę 9:00. OSU !!!

Liga Karate Koronea Cup – relacja

Na ostatni tegoroczny turniej wybraliśmy się do Kielc. Rawski Klub KK reprezentowało dwoje zawodników, Mariusz Bednarek w kumie i Antonina Pacho w kata. W sumie w zawodach wystąpiło 250 karateka z całej Polski. Zawody były organizowane przez naszych przyjaciół z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea z Shihan Krzysztofem Borowcem na czele. Rawscy karatecy wypadli bardzo dobrze, zdobywając brązowe medale w obu dyscyplinach. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Mariusz Bednarek który walczył z kontuzją w kategorii kumite Masters +35 Open i po pięknych walkach zajął trzecie miejsce !!! Atmosfera jak zawsze była wspaniała, wszyscy senpai dostali od Mikołaja paczki, piękne medale i dyplomy. Gratulacje dla naszych zawodników i Sensei Marcina Kopczyńskiego oraz Adriana Bajana za znakomite przygotowanie swoich podopiecznych, OSU !!!

Świętokrzyska Liga Karate Koronea Cup

Świętokrzyska Liga Karate Koronea Cup - Edycja Mikołajkowa. Sobota - 1 grudnia 2018 o 10:00 – 17:00, ruszamy do naszych przyjaciół z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea na kolejną odsłonę Ligi 🥋⛩️. Rawski Klub KK będzie reprezentowało dwoje wojowników - Mariusz Bednarek - kumite i Antonina Pacho - kata. Trzymajcie kciuki, OSU !!!

Mistrzostwach Polski MMA 2018

Piotr Czyrka czwarty na Mistrzostwach Polski MMA 2018 Kadet i Junior w Sochaczewie ‼️. Piotrek debiutował w cięższej kategorii do 77 kg. Znakomita postawa Piotrka 🥊 pozwoliła mu zajść naprawdę daleko, mega-mocna grupa (19 zawodników) i wielkie emocje w walce o wejście do strefy medalowej gdzie Piotr po dogrywce niestety nieznacznie uległ. Gratulacje dla Piotrka i naszych wspaniałych trenerów Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana, OSU !!!

WCA Fighting League w Warszawie

Hot news - WCA vol. 1. Piotr Czyrka zdobywa złoty medal 🥇 w MMA w Amatorskim Turnieju Sztuk Walki WCA Fighting League w Warszawie, do tego w K1 Kuba Klasztorny dorzuca sreberko 🥈, pozostała trójka Adam Kmita, Rafał Kmita, Kuba Kaźmierczak niestety poza podium, niemniej szacun za serducho i godne reprezentowanie Naszego Klubu. Raz jeszcze gratulacje dla naszych znakomitych fighterów i najlepszego duetu trenerskiego Marcin Kopczyński - Adrian Bajan 💪👌👊. Serducho lub łapa w górę 👏‼️

„Calisia Cup” 2018 – podsumowanie

Sześciu zawodników, sześć medali 🏅‼️ Gratulacje dla naszych karateka, we wczorajszym Turnieju Calisia Cup - Turniej Shinkyokushin Karate zdobywamy: cztery złote medale 🥇Marcel Piertaszek, Martyna Gasińska, Paweł Krajewski i Katarzyna Pacho oraz dwa srebrne krążki 🥈 Martyna Berezowska i Antonina Pacho. Brawa dla naszych wspaniałych fighterów i ich trenera Sensei Marcina Kopczyńskiego 🥋OSU !!! Dziękujemy za wsparcie wyjazdu firmom: Usługi Transportowe Krzysztof Waluchowski Nowostal - konstrukcje stalowe oraz rodzicom: Sebastian Pietraszek, Marek Gasiński i Mariusz Berezowski, tradycyjne WIELKIE OSU !!!