Wesołego Alleluja !!!

Wśród rodzinki i przyjaciół odpoczywajcie, jaja zajadajcie i sił nabierajcie 🙂 🐤🐣🐥🐑‼️ A po Świętach, Alleluja i do przodu, OSU !!!
Na Dojo wracamy
 • Tomaszów Mazowiecki - 24.04.2019r.
 • Rawa Mazowiecka - 25.04.2019r.

VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – wyniki Rawa Maz.

Na rawskich matach walki stoczyło 220 zawodników, w sześciu kategoriach wiekowych i czterdziestu wagowych, z czternastu Klubów reprezentujących ponad dwadzieścia miast !!! Zawodnicy Rawskiego Klubu Karate Kyokushin pod wodzą Sensei Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana wywalczyli: -  14 złotych ;  11 srebrnych i  17 brązowych medali 🙂 Gratulacje i brawa dla Naszych wspaniałych trenerów oraz znakomitych wojowników !!! Najmłodszy zawodnik Turnieju RKKK
 • Amelia Krawczyk / Rawski Klub KK Rawa Mazowiecka   
 • Paweł Bednarek / Rawski Klub KK Rawa Mazowiecka 
 • Jakub Kwiatkowski / Rawski Klub KK Rawa Mazowiecka 
 • Wojtek Lipski / Rawski Klub KK Rawa Mazowiecka  
Najlepszymi zawodnikami Turnieju z RKKK zostali:
 • Antonina Pacho / Rawski KKK
 • Patrycja Dziubałtowska / Rawski KKK sekcja Tomaszów Mazowiecki
 • Zuzanna Szczepanik / Rawski KKK  sekcja Tomaszów Mazowiecki
Specjalne wyróżnienia za sukcesy  RKKK:
 • Katarzyna Pacho / Rawski KKK
 • Maryna Gasińska / Rawski KKK
 • Marcel Pietraszek / Rawski KKK  sekcja Tomaszów Mazowiecki
VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa - oficjalne WYNIKI RAWA
 

VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka – oficjalne wyniki

VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży im. Tomka „Krajana” Krajewskiego w Rawie Mazowieckiej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Piotra Irli mamy za sobą. Sędzią głównym zawodów był Shihan Krzysztof Borowiec, nasz Branch Chief a zarazem wieloletni przyjaciel i mentor, dziękujemy, że jest z nami od początku i wspiera zmagania na rawskich matach. Dziękujmy naszym przyjaciołom z: team Skierniewice - Grzegorz Wierzbicki i Przemysław Matuszewski, Mariuszowi Więcek – team Sochaczew, Beacie Kij – team Końskie, Maćkowi Matysiakowi – team Łódź, Zbyszkowi Rychlewskiemu – team Częstochowa, Róży Gardockiej i Krzysztofowi Derach– team Brzeziny, Adam Kaniowski, Krzysztof Mróz, Tomasz Puchała, Marcin Bujalski oraz Grzegorz Swatek – team Kielce, Piotr Szlęzak – team Skarżysko Kamienna , Tomaszowi Ciżyńskiemu – team Sandomierz, Sławomir Rybiński team Łódź oraz Klubom które odwiedziły Rawę  po raz pierwszy ale już wiemy, że nie ostatni … Czyli reprezentantom KyodoKyokushin z Borzozowa, Mińska Mazowieckiego i Warszawy, super zespoły, znakomici zawodnicy i trenerzy z pasją: Jacek Szymański, Arkadiusz Grzyb, Maciej Misiak oraz Dariusz Wójcicki, OSU dla Was, dziękujemy wszystkim trenerom, opiekunom i rodzicom których jeszcze dobrze nie poznalismy, ale obiecujemy nadrobić tę zaległość. Dziękujemy sędziom za ich pracę na rawskich matach, niejednokrotnie muszą podejmować trudne decyzje. Nie jest to łatwa rola, dlatego tym większe słowa uznania dla nich. Specjalne podziękowania należą się naszym sponsorom, patronom medialnym i partnerom wydarzenia bez których organizacja Turnieju byłaby niemożliwa. Dziękujemy wolontariuszom Fundacji „Obudźmy Nadzieję” za super pomoc podczas Turnieju i pyszne ciacho, jesteście wspaniali. Podczas Turnieju odbyła się kwesta na rzecz Fundacji. Karatecy jak widać mają nie tylko serce do walki ale i do pomagania, a widok szczęśliwej Marysi w nowym wózku na który zbieraliśmy w zeszłym roku był bezcenny. I na koniec podziękowania najważniejsze, dziękujemy bardzo serdecznie rodzicom, starszym zawodnikom i sympatykom Klubu którzy tak bardzo pomogli w organizacji zawodów, bez waszej pomocy nie byłoby tego Turnieju. Dla Was wszystkich, WIELKIE OSU !!! Na rawskich matach walki stoczyło  220 zawodników, w sześciu kategoriach wiekowych i czterdziestu wagowych, z czternastu Klubów reprezentujących ponad dwadzieścia miast Polski!!! Rawski Klub Karate Kyokushin  14 złotych ; 11 srebrnych i  17 brązowych medali 🙂 Poniżej oficjalne wyniki :

VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w

Rawie Mazowieckiej im. Tomka „Krajana” Krajewskiego

14.04.2019r

Klasyfikacja drużynowa

 • Miejsce I – Rawski Klub Karate Kyokushin / 120 pkt.
 • Miejsce II – Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea /  45 pkt.
 • Miejsce III – Świętokrzyski Klub Karate Kyokushin – Akademia Holistyczna /  44 pkt.
VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa - oficjalne wyniki
 

Zgoda na start i regulamin Turnieju

Wstępny plan zawodów:
 • 9 : 00 - 10:00 - weryfikacja zawodników (sprawdzenie obecności, zgody rodziców, badania lekarskie, zapoznanie z regulaminem)
 • 10 : 00 - rozpoczęcie walk turniejowych / kumie light contact
 • 12 : 30 - przerwa, wydawanie obiadów
 • 13 : 00 - pokaz walk w formule MMA i K1
 • 13 : 30 - finały
 • 16 : 00 - dekoracje
 • 17 : 00 - przewidywana godzina zakończenia turnieju
Zgoda na start ; VIII Turniej Karate Rawa Mazowiecka - regulamin

VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej

Oto oficjalny plakat naszego Turnieju 🥋🏆‼️ Dziękujemy pięknie wszystkim sponsorom, patronom medialnym oraz partnerom wydarzenia - od nas dla Was tradycyjne - WIELKIE OSU !!! Jesteście wspaniali ‼️ Systematycznie publikujemy listę sponsorską na wydarzeniu FB, także "lajkujcie" prosimy, bo warto 👊‼️

Partnerzy rawskiego Turnieju

Nie byłoby VIII Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej gdyby nie wsparcie i współpraca z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka, dziękujemy Panu Burmistrzowi Piotrowi Irli oraz Zbyszkowi Urbańskiemu z Wydziału Sportu za okazaną pomoc. Znakomicie współpracuje się również z całym teamem z OSiR-u. No i jak zawsze możemy liczyć na wolontariuszy Fundacji Obudźmy Nadzieję   od nas dla Was WIELKIE OSU !!!
"Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna."  Franklin Delano Roosevelt

Sponsorzy VIII Ogólnopolskiego Turnieju Karate w Rawie Mazowieckiej

Oto nasi WSPANIALI sponsorzy !!! Dziękujemy im bardzo za to, że z nami są, większość wspiera nasz Turniej systematycznie. To wspaniali ludzie którzy potrafią z uśmiechem na ustach wesprzeć organizację naszych zawodów. Pamiętajcie o Nich robiąc zakupy czy szukając konkretnych usług, dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna !!! Od nas dla Was tradycyjne - WIELKIE OSU !!!

Turniej – komunikaty

Rozpoczyna się czas przedświąteczny ale dla nas przede wszystkim przedturniejowy, zapisy na zawody standardowo u Sensei Marcina ! Ponadto dwie ważne informacje:
1. Do 11 kwietnia można zmówić obiady, koszt obiadu 15 zł,
2. Jak zapewne zauważyliście opłata startowa jest symboliczna :-). W tym roku ponownie postanowiliśmy dodatkowo pomóc innym, dlatego też prosimy o przekazanie informacji zawodnikom, rodzicom, generalnie uczestnikom, iż podczas zawodów będzie przeprowadzona kwesta na rzecz Fundacji „Obudźmy Nadzieję” z Rawy dlatego proszę by każdy w miarę możliwości wrzucił do puszki jakąś symboliczną kwotę, już wiem, że wolontariusze Fundacji mają dla nas, także słodką niespodziankę 🙂.
Z góry w imieniu własnym i podopiecznych fundacji - WIELKIE OSU !!!