XX Mistrzostwa Polski Kyokushin Kumite Szczecin 👊🥊‼️

XX Mistrzostwa Polski Kyokushin Kumite Open i Kata Seniorów oraz Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Młodszych – Szczecin 12.10.2019r.
Martyna Gasińska brązową medalistką Mistrzostw Polski juniorów młodszych !!!
Piątka podopiecznych Marcina Kopczyńskiego z Rawskiego Klubu Karate Kyokushin wystartowała w Mistrzostwach Polski w Szczecinie. Organizatorem zawodów działając w porozumieniu z Komisją Kyokushin Polskiego Związku Karate był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA z Sensei Radosławem Ambroziakiem na czele. W zawodach wzięło udział 220 zawodników z 76 ośrodków zrzeszonych w PZK. Walki turniejowe odbywały się na trzech matach. Wszystkie kategorie były bardzo mocno obsadzone, często ponad dwudziestu karateka w kategorii. Oznaczało to, że trzeba wygrać co najmniej cztery lub pięć walk by dotrzeć do finału.  Udało się to Martynie Gasińskiej, która w efektownym stylu wygrywała swoje kolejne walki w każdej praktycznie punktując (wazari) i przechodząc przez swoja grupę jak burza 👊. W walce o wejście do finału spotkała się z Anną Stankiewicz z Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN. Po bardzo wyrównanej walce i niejednomyślnej decyzji sędziów została brązową medalistką Mistrzostw Polski juniorów młodszych (14-15 lat) w kategorii - 50 kg🥉🏆 !!!.
Znakomicie zaprezentowali się również nasi pozostali zawodnicy, Katarzyna Pacho uplasowała się na czwartym miejscu w kat. junior młodszy +55 kg, na czwartym miejscu również uplasował się również nasz OLDBOY w kategorii + 85 kg Mariusz Bednarek. Na pochwałę zasługują również Paweł Krajewski i Patrycja Dziubałtowska (sekcja Tomaszów Mazowiecki) którzy zajęli miejsca w przedziale 9-16.
Na najwyższe pochwały zasługuje organizacja zawodów, były przeprowadzone perfekcyjnie, szacunek i wyrazy uznania dla organizatorów, OSU !!!
Dziękujemy bardzo sponsorom naszego wyjazdu, dziękujemy bardzo, że zawsze jesteście z nami i przypominam - za każdą firma stoi człowiek a Ci mają naprawdę wielkie serducha. Zachęcamy do korzystania z oferty właśnie tych firm – POLECAMY !!!!
 • - Nowostal – konstrukcje stalowe - Rafał Wiśnik, Marcin Wiśnik i Paweł Wiśnik
 • - McDonald's Rawa Mazowiecka - Marek Jarząbek
 • - Zakład Energetyki Cieplnej Rawa Mazowiecka
 • - EasyArt Marcin Strutyński
Dla Was od nas tradycyjne WIELKIE OSU !!! Ten bardzo dobry występ był możliwy dzięki WAM !!!. Gratulacje dla Sensei Marcina Kopczyńskiego i jego wojowników – JEST MOC !!!.

Turniej Karate o Puchar z Żeliwa 🏆

Turniej Karate o Puchar z Żeliwa – 06.10.2019r. - Końskie. Na pierwszy sprawdzian swoich umiejętności zawodnicy Rawskiego Klubu KK pod wodzą Sensei Marcina Kopczyńskiego 🥋 wybrali się do Końskich by zawalczyć w Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa 🏆. Organizatorem jest Sensei Mateusz Garbacz i Konecki Klub Karate Kyokushin. Zawody te, były jak zawsze bardzo mocno obstawione, prawie 300 zawodników z 27 klubów z całej Polski, pojedynki toczyły się na czterech matach. Jak się okazało by zdobyć Puchar z Żeliwa trzeba było naprawdę mocno walczyć ponieważ dozwolone były prawie wszystkie techniki używane w karate kyokushin. Nasz Klub reprezentowało 12 wspaniałych, młodych fighterów. Podział w grupach był tylko na dwie lub trzy kategorie wagowe, stąd nawet po 20 przeciwników w kategorii i co najmniej cztery walki by dostać się do strefy medalowej. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Martyna Gasińska, Katarzyna Pacho oraz Marcel Pietraszek (sekcja Tomaszów Mazowiecki) którzy w pięknym stylu wywalczyli pierwsze miejsca 🥇 w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Wspaniale również walczyli nasi srebrni medaliści 🥈: Aleksander Kopczyński i Paweł Krajewski którzy zostali dopiero zatrzymani w walkach finałowych. Ponadto Klub godnie reprezentowali, w wielu przypadkach ocierając się o strefę medalową 🏅: Michalina Cichowicz, Zuzanna Szczepanik Patrycja Dziubałtowska, Antonina Pacho, Adam Karalus i Mateusz Kubryn i Tymon Pryczek. Gratulacje dla naszych wspaniałych karateka za wspaniała postawę a Sensei Marcinowi Kopczyńskiemu 🥋 za znakomite przygotowanie swoich podopiecznych, OSU !!!
A oto nasi wspaniali medaliści:
Złote medale:
 • Martyna Gasińska
 • Katarzyna Pacho
 • Marcel Pietraszek (sekcja Tomaszów Mazowiecki)
  Srebrne medale:
 • Aleksander Kopczyński
 • Paweł Krajewski
  Ponadto Klub godnie reprezentowali: Michalina Cichowicz, Zuzanna Szczepanik Patrycja Dziubałtowska, Antonina Pacho, Adam Karalus i Mateusz Kubryn, Tymon Pryczek. OSU !!!

Krystian Krawczyk Gala TFL 18

Gala zawodowa TFL 18 ""ALPAR NIGHT"" – Kozienice 28.09.2019r. Krystian Krawczyk (3-2-0) stanął po raz piąty na zawodowym ringu MMA tym razem w Hali sportowej Miejsko - Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kozienicach. TFL -Thunderstrike Fight League to trzecia co do wielkości organizacja która tworzy gale MMA w Polsce i jest obecnie zapleczem KSW. Krystian startował w „swojej” kategorii  czyli - 66 kg. i skrzyżował rękawice z Adamem Filipkiem z klubu Madness Marga Puławy. Walka  od samego początku ułożyła się po myśli naszego zawodnika i trenerów, Krystian od pierwszych sekund kontrolował walkę. Po pierwszej wymianie ciosów w stójce i efektownym mawashi geri jodan Krystiana które niestety nie dotarło do celu walka przeniosła się do parteru po podręcznikowym wybraniu nóg przeciwnika.  To był przełomowy monet walki, Krisu nie oddał pozycji dominującej i zalał przeciwnika gradem ciosów na głowę. Sędzia przerwał walkę po niecałych dwóch minutach a Krystian Krawczyk zwyciężył przez TKO (nokaut techniczny) w pierwszej rundzie. Jest MOC !!!. Mega-gratulacje dla Krystiana i oczywiście dla jego sztabu trenerskiego: Marcina Kopczyńskiego, Adriana Bajana i Huberta Wójcika (MMA Fight Club Nowe Miasto).
W imieniu zawodnika oraz swoim chcieliśmy raz jeszcze podziękować wspaniałym trenerom Marcinowi Kopczyńskiemu i Adrianowi Bajanowi oraz Hubertowi Wójcikowi za super-przygotowanie !!!. Dziękujemy bardzo sponsorom, dziękujemy, że w niego uwierzyliście i daliście mu szansę na przygotowanie do kolejnej walki. Bez Was byłoby to niemożliwe !!! Liczymy, że współpraca będzie nadal owocna i zachęcamy inne firmy do tego by wesprzeć Krystiana w walce o najwyższe laury !!!. - Ditta-Seria - AutoMyk - Easy Art - Adrian Bajan Fizjo - Logo Rawski Klub Karate Kyokushin MMA Fight CLUB Nowe Miasto OSU !!!

Dwa medale Kuby Rychlaka

VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w miejscowości Chotowa koło Dębicy 🏆. W zawodach organizowanych przez PZKB wzięło udział ponad 200 zawodników z różnych formacji mundurowych. Nasz zawodnik Jakub Rychlak dwukrotnie stawał na podium 👊👍‼️, Kuba zdobył 2 miejsce 🥈w POINT FIGHTING i 3 miejsce KICK LIGHT 🥉. OSU !!!

Deklaracje członkowskie RKKK

Deklaracje członkowskie są już do pobrania u sensei Marcina i poniżej na naszej stronie (niebieski link). Ponadto należy posiadać aktualne badania. Lekarza sportowego zaprosimy 5 października tj. sobota. Koszt badania 30 zł. Badania są dla osób chętnych, jeżeli już ktoś je wykonał, nie ma potrzeby ich powtarzania. Jeżeli chodzi o najmłodszych to jeżeli lekarz pierwszego kontaktu / pediatra wyda zaświadczenie to także jest ono honorowane i nie trzeba robić powtórnego badania !!!. Przypominam, że zawodnik bez aktualnych badań lekarskich nie ma prawa trenować oraz nie ma prawa startu w zawodach !!! Ponadto należy posiadać odpis, z przedszkola, szkoły lub od pracodawcy, iż nasza polisa obejmuje nas ubezpieczeniem. DEKLARACJA DO POBRANIA : Deklaracja Rawskiego Klubu Karate Kyokushinkai

Impreza integracyjna RKKK !!!

Szykujemy się do przywitania nowego sezonu treningowego w „okrąglaku” nad zalewem. Serdecznie wszystkich zapraszamy a w szczególności nowych zawodników RKKK. Impreza odbędzie się 21.09 (sobota) 2019r. od godziny 15:00 zaś grupy starsze zapraszamy na 19:00 (KTO MA CHĘĆ I CHCE POMÓC MOŻE PRZYJŚĆ WCZEŚNIEJ). Składka 40 zł od rodziny czy grupy przyjaciół. Serdecznie zapraszamy !!!. Pieniądze wpłacamy do Sensei Marcina Kopczyńskiego lub Zbyszka Pacho. ZAPEWNIAMY:
 • Pyszny poczęstunek (kiełbaska, kaszanka itp.) -
 • Znakomitą zabawę przy wesołej muzyce
 • Gry i zabawy zręcznościowe
 • Piękną pogodę ;-), serc i ducha na 100%!!!  OSU !!!

Mixer Regionalny 🥳 i RKKK 🥋

UWAGA MEGA-WAŻNE 👈‼️ W Rawie niebawem będziemy świętować STULECIE naszego województwa. Z tej okazji, na terenie Zamku Książąt Mazowieckich, odbędzie się 7 września (SOBOTA) Mixer Regionalny 🥳. Nasz Klub został zaproszony do udziału 😎, także wszystkie Tygrysy i starsi wojownicy którzy mogą wziąć udział w pokazie zapraszamy na spotkanie organizacyjne 5 września (czwartek) godzina 18:00 Hala OSiR ‼️ Przekazujcie znajomym i udostępniajcie. Kto będzie prosimy o potwierdzenie 👊, OSU !!!

RKKK zaprasza na treningi w sezonie 2019/2020 !!!

Mamy nadzieję , że się stęskniliście za Dojo, więc ZACZYNAMY !!! Rawski Klub Karate Kyokushin zaprasza wszystkich swoich zawodników na treningi w sezonie 2019/2020 oraz ogłasza nabór do wszystkich grup wiekowych !!!. Zapraszamy wszystkich chętnych od 5-6 roku życia do 105 🙂 !!!. W grupach od I – V trenujemy karate kyokushin, zajęcia odbywają się w Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej ul. Tatar 1 A, trenerem jest Sensei Marcin Kopczyński. W grupach IV i V zajęcia odbywają się w formule K1 ; MMA ; BJJ NO GI, KICK-BOXING, treningi również w Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej ul. Tatar 1 A, zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki oraz dodatkowo parter w piątki (parter w Zespole Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika ul. Zwolińskiego 46, wejście od strony warsztatów ul. Przemysłowa), zajęcia prowadzą Sensei Marcin Kopczyński i Trener Adrian Bajan. W Tomaszowie Mazowieckim treningi odbywają się w poniedziałki i środy w Gimnazjum nr. 6 ul. Jałowcowa 8.
Godziny zajęć i start treningów:
Tomaszów Mazowiecki – 9 września (poniedziałek) 2019r.
Gimnazjum nr. 6 ul. Jałowcowa 8
Treningi Tomaszów Mazowiecki: Poniedziałek, Środa
 • I grupa 17:00 – 17:45 ;
 • II grupa 17:50 – 18:50 ;
 • III grupa 18:50 – 19:50 ;
 • IV grupa 19:50 – 21:00

Rawa Mazowiecka – 10 września (wtorek) 2019r.
Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej ul. Tatar 1A.
Wtorek, Czwartek,
 • Tygrysy gr. 1 16:30 - 17:15 ;
 • Tygrysy gr. 2 17:30 - 18:15 ;
 • III grupa 18:30 – 19:30 ;
 • IV grupa 19:30 – 20:30 ;
 • V grupa 20:30 – 21:30

Formuła: K1 ; MMA ; BJJ NO GI, KICK-BOXING - Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej ul. Tatar 1A. Rawa Maz.
Wtorek, Czwartek, 
 • VI grupa 18:30 – 19:40 (POCZĄTKUJĄCA) ;
 • VII grupa 19:40 - 21:00 (ZAAWANSOWANA)
PRZYJDŹ ; ZOBACZ ; SPRÓBUJ ; ZAPISZ SIĘ DO RKKK !!!! OSU !!!