Wesołego Alleluja 🐣🐰‼️

Kochani, Wesołego Alleluja 🐣🐰‼️
Na te Wielkanocne Święta, ponownie tak inne,
życzymy Wam spokoju, optymizmu i otwartego serca ❤️.
Mamy nadzieję, że szybko i w pełnym składzie spotkamy się na naszym ukochanym Dojo ⛩, bo już bardzo za Wami tęsknimy 😊, no i mamy nadzieję, że Wy troszkę też 😉😎. Mimo wszystko, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa 💦 oraz samych słonecznych i cudownych dni ☀️🥰

Info treningi – ważne !!!

Uwaga! Od czwartku 01.04.2021 odbywać się będą treningi dla zawodników Kadry Polski B Polskiego Związku Karate zgodnie z załączoną uchwałą. Dziś (01.04) o 19:45 grupa kadet + junior ( 12 lat i starsi) połączona (tylko zawodnicy z licencjami Polskiego Związku Karate) Chętni (12 lat i starsi) do uczestniczenia w kolejnych kadrowych treningach są zobowiązani do pobrania formularza zgłoszenia i dostarczenie go wraz ze zdjęciem i opłatą licencyjną do Sensei Marcina. Druk formularza – http://polskizwiazekkarate.pl/…/2015/03/zawodnicza.doc OSU !!!

Treningi zawieszone do 9 kwietnia :-( !!!

UWAGA WAŻNE !!!

Ze względu na zaistniałą sytuację i nowe obostrzenia jesteśmy zmuszeni zawiesić treningi do 9 kwietnia … Mamy nadzieję, iż sytuacja szybko się unormuje i wrócimy jeszcze bardziej spragnieni treningów na nasze ukochane Dojo. Pamiętajcie by w tym czasie cały czas się ruszać, walka z cieniem, pompeczki, rozciąganie, Sensei Marcin, po powrocie to sprawdzi .Życzymy wszystkim zdrówka, pamiętajcie o higienie, dostosujcie się do zaleceń a z pewnością szybko się zobaczymy OSU !!!

Ogólnopolski egzamin w kieleckim Branch ‼️

Pięcioro podopiecznych Sensei Marcina Kopczyńskiego 🥋 wybrało się do siedziby Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea na naprawdę mocny sprawdzian swoich umiejętności. Po tym teście kolejnymi stopniami kyu mogą się poszczycić: Karolina Szczepańska ; Katarzyna Pacho ; Mariusz Bednarek (3 kyu) oraz Martyna Gasińska i Marek Gasiński (4 kyu) 👏. Nie zabrakło pochwał i słów uznania dla naszych karateka za znakomite przygotowanie w szczególności dla naszej super-fighterki Martyny Gasińskiej 👌
Egzamin odbył się 5 lutego trwał ponad trzy godziny i wzięło w nim udział prawie stu karateka z całej Polski, prowadzący to Krzysztof Borowiec (6 DAN) oraz Józef Pietras (5 DAN) JEST MOC 🥋💪 GRATULACJE 👍👊.
OSU !!!

Stypendyści RKKK ‼️

Troje zawodników z RKKK otrzymało stypendia Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Pana Piotra Irli na rok 2021. Gratulacje dla naszych wspaniałych wojowników i ich trenera Sensei Marcina Kopczyńskiego. Nasi utytułowani stypendyści:

  • Martyna Gasińska
  • Paweł Krajewski
  • Mikołaj Sitarek

JEST MOC, OSU !!!

Sto lat, trenerze 🎂

Dziś urodziny obchodzi nasz trener Adrian Bajan !!! Z tej okazji od całego Klubu STO LAT :-), wytrwałości, samych sukcesów no i spełnienia wszystkich marzeń. Radości z bycia super-tatą no i super-mężem ,

BO SUPER-KOŁCZEM JUŻ JESTEŚ !!!

OSU !!!

Grand Prix Polski – Kick Boxing

Udany początek roku dla czwórki zawodników RKKK! Mimo trudności wynikających z obostrzeń, przygotowali się i wzięli udział w Grand Prix Polski Kick Boxingu. Brawa dla podopiecznych Sensei Marcina Kopczyńskiego, JEST MOC !!!!

  • Martyna Gasińska – złoto w formule Kick Light Junior -55kg.
  • Mateusz Kubryn – złoto w formule Kick Light kadet starszy -63kg.
  • Marcel Pietraszek – srebro w formule Light Contact kadet młodszy -47kg.
  • Zuzanna Szczepanik – brązowy medal formuła Kick Light kadet starszy -55kg.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w tym roku, OSU !!!

WRACAMY NA DOJO

Od 26 stycznia (wtorek) wszystkie grupy zgodnie z grafikiem !!!

Od przyszłego tygodnia planujemy wznowić treningi.Trenować będą mogli tylko zawodnicy z licencjami!Prosimy aby wszyscy którzy jeszcze nie wpisali się na listę, a chcą trenować, jak najszybciej to zrobili wypełniając formularz znajdujący się pod linkiem https://cutt.ly/kjmmI5a . Zawodnicy bez licencji nie będą mogli brać udziału w treningach!

JEST MOC, OSU !!!