Co było, jest i będzie ;-)

Spała 1Po wakacjach które zawodnicy Rawskiego Klubu KK spędzili jak zawsze bardzo aktywnie wracamy na nasze ukochane Dojo. Lecz wcześniej kilka słów o tym co wydarzyło się w wakacje, a wydarzyło się naprawdę dużo. Koniec sezonu to jak zawsze egzamin w Naszym Klubie do którego przystąpiło ponad 100 młodych karateka . Radość ze zdania i otrzymanych certyfikatów i pasów bezcenna. Możemy pochwalić się również pierwszym zielonym pasem (Bartłomiej Słomka) po naprawdę długiej przerwie. Kolejne bardzo ważne wydarzenie to powołanie na I Konsultacje Kadry Narodowej Kadetów w Kickboxingu w formule Kick- Light w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy WAKO Macedonia 2017 otrzymał nasz zawodnik Kuba Klasztorny. Jestem pewien, że nowy sezon będzie naprawdę udany dla nas właśnie w tej formule, kilku zawodników dobrze rokuje na nowy sezon. Młodzi fighterzy jak co roku byli na obozie współorganizowanym wraz z Kieleckim Klubem Karate Kyokushin, tym razem w Solinie. Była to kolejna odsłona Letniej Szkoły Karate Kyokushin wzięło w niej udział 28 karateka z naszego Klubu. Na zakończenie wakacji odbył się obóz sportowy „Fight Camp” zorganizowany przez RKKK w Centralnym Ośrodku przygotowań Olimpijskich Spała dla zawodników 16+ walczących w formułach K1. MMA i BJJ. Pięć dni wytężonej pracy, znakomite seminarium z Marcinem „Bombą” Bandelem i hektolitry wylanego potu na spalskich matach z pewnością przyniosą efekty. Ponadto cały czas odbywały się treningi u naszych przyjaciół w Aqua Fit & Gym które prowadził Adrian Bajan (trening wytrzymałościowy) oraz znakomicie sprawdzający się w roli trenera  Adrian Bartosiński, nasz wielokrotny medalista m.in. z Pucharu Polski ALMMA. Były to zajęcia MMA oraz BJJ NO GI. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy Konradowi Burzyńskiemu za udostępnienie sali. Czekamy również na realizację Budżetu Obywatelskiego 2017, tym razem. Nasz Klub wzbogaci się o nowe worki treningowe !!! Początek sezonu 2017/2018 zapowiada się pracowicie, zaczynamy 15 października turniejem w Częstochowie, następnie Końskie / Puchar z Żeliwa, Świętokrzyska Liga Karate Koronea Kielce i ponownie Końskie i turniej o Puchar Ziemi Koneckiej u naszych przyjaciół z Koneckiej Sekcji Karate. Nasi starsi zawodnicy z pewnością wystartują 19 listopada na MISTRZOSTWACH POLSKI MMA 2017 Sochaczew ALMMA oraz w Turniejach Kickboxingu. Już teraz trzymajcie za naszych zawodników kciuki, będzie się działo, jest SIŁA, jest MOC, OSU !!! W Rawie Mazowieckiej zajęcia prowadzone są w siedmiu grupach wiekowych. Na treningi zapraszamy we wtorki i czwartki oraz dodatkowo  dla starszych grup wiekowych w piątki (parter, BJJ NO GI) a dla młodszych karateka sparingi przed turniejowe w soboty. Zajęcia prowadzi  Senesi Marcin Kopczyński oraz Trener Adrian Bajan. Zapraszamy wszystkich chętnych od 5 roku życia do 105 !!!. W grupach od Tygrysów (nasze maluchy) po przez grupy I –III  trenujemy karate kyokushin, zajęcia odbywają się w Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej ul. Tatar 1 A. W grupach IV (zaawansowana) – V (początkująca) zajęcia odbywają się w formule K1 oraz MMA, treningi w Zespole Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika ul. Zwolińskiego 46, wejście od strony warsztatów ul. Przemysłowa. Mamy także filię Tomaszowie Mazowieckim treningi odbywają się w poniedziałki i środy w Gimnazjum nr 6 ul. Jałowcowa 8. . Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail karaterawa@gmail.com . OSU !!!