Pokaz sempai z RKKK

Rawski Klub Karate Kyokushin został zaproszony na finał akcji przytulania z Milką. Mamy wystąpić w materiale realizowanym przez telewizję TVN, na potrzeby programu Dzień Dobry TVN. Dlatego też prosimy o stawienie się sempai na Zamku (PRZY TABLICY INFORMACYJNEJ) dnia 30.06. (niedziela) 2013r. o godz. 8:15 , każdy zabiera obowiązkowo kimono !!!.

OSU !!!

Ostatnie przedwakacyjne treningi

Uwaga ważna informacja
Niewątpliwie żyjemy jeszcze rawskim Turniejem ale nieuchronnie zbliża się koniec sezonu treningowego 2012/2013. Krótko mówiąc WAKACJE !!!. I tak ostanie treningi odbędą się:

– 24.06 (PONIEDZIAŁEK) 2013r. – Tomaszów Mazowiecki
– 25.06 (WTOREK) 2013r. – Rawa Mazowiecka

I szykujemy się jak co roku na XXIII Letnią Szkołę Kyokushin Karate w Sanoku. Turnus w którym wybiera się RKKK, będzie trwać od 08 do 17 lipca. Prosimy rodziców których sempai są zainteresowani wyjazdem o zapisy u sensei Marcina. Zdjęcia z zeszłego roku dostępne w linku GALERIA zakładka Treningi 

OSU !!!

Sponsorzy II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin

Trzy pierwsze galerie dostępne już na naszej stronie link GALERIA, zakładka Zawody.
Nie zapominamy także o naszych sponsorach i patronacie medialnym DZIĘKUJEMY – OSU !!!. Bez waszego wsparcia nie byłoby tak wspaniałej imprezy. Na spisie brakuje Marcina Strutyńskiego i jego Easy Art, ale Marcin wie, że dla niego specjalne OSU za super plakaty i dyplomy. Dziękujemy Panu Mirkowi za opiekę medyczną. Rodzicom dziękowałem indywidualnie w okrąglaku , ale szczególnie dziękuje Tomkowi Krajewskiemu – OSU !!!. Dziękujemy oczywiście Sensei Marcinowi Kopczyńskiemu za super przygotowanie naszych sempai – super robota i serce jakie wkłada Marcin jest bezcenne. Podziękowanie dla Adriana Bartosińskiego i Szymona Zimeckiego za mega walkę pokazową. Gratuluję i dziękuję wszystkim zawodnikom i ich trenerom za przybycie i wspaniałą postawę ale w szczególności chciałbym podziękować naszemu sędziemu głównemu Sensei Adamowi Kaniowskiemu.
Dla wszystkich – OSU !

XXIII Letnia Szkoła Kyokushin Karate w Sanoku

Szykujemy się jak co roku na XXIII Letnią Szkołę Kyokushin Karate w Sanoku. Turnus w którym wybiera się RKKK, będzie trwać od 08 do 17 lipca. Wyjazd o 6:00 z Kielc ul. ŻYTNIA 1. Dojazd do Kielc we własnym zakresie. Prosimy rodziców których sempai są zainteresowani wyjazdem o składanie deklaracji u sensei Marcina. Zdjęcia z zeszłego roku dostępne w linku GALERIA zakładka Treningi. Spotkanie organizacyjne 20.06 (czwartek). 2013r  o 19:00. OSU !!!

Czytaj dalej

Wyniki II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej

Oficjalne wyniki II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Eugeniusza Góraja.

Najlepsza drużyna II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin.
Puchar Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Eugeniusza Góraja

Rawski Klub Karate Kyokushin
(61 pkt. 19 medali Rawa Mazowiecka / 54 pkt. 16 medali Tomaszów Mazowiecki)
Skierniewicki Klub Karate Kyokushin
(49 pkt. 13 medali)
Kielecki Klub Karate Kyokushin
(40 pkt. 12 medali )

Najlepszy zawodnik II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Eugeniusza Góraja.

Bartłomiej Kozłowski (Sochaczewski Klub Karate Kyokushin)
Niebawem szczegółowe listy …. Pozdrawiam. OSU !!!

Trofea II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin

Dziś prezentujemy puchar i medal jaki będzie można zdobyć na II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej. Przypominam, że
dla każdego zawodnika przewidziany jest pamiątkowy dyplom, a za trzy pierwsze miejsca można wywalczyć medal i puchar. Wyłonione zostaną także trzy najlepsze drużyny, dla których puchary ufundował honorowy patron Turnieju czyli Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Eugeniusz Góraj. Ponadto sędzia główny zawodów Shihan Krzysztof Borowiec ( Kielecki Klubu Karate Kyokushin) wyłoni trzech najlepszych zawodników turnieju, dla nich przewidziane są dyplomy oraz drobne nagrody.

OSU !!!

Egzamin – posumowanie !!!

Dwudziestego drugiego maja 2013 r. w Rawskim Klubie Karate Kyokushin odbył się egzamin dla młodych adeptów wschodnich sztuk walki na kolejne kyu. Do egzaminu przystąpiło około 50 podopiecznych rawskiego klubu. Sempai wykazali się swoimi umiejętnościami zdobytymi podczas treningów. Prowadzący egzamin Shihan Krzysztof Borowiec był usatysfakcjonowany postępami podopiecznych sensei Marcina Kopczyńskiego zaliczając im kolejne kyu na pasach do których aspirowali. Każdy sempai otrzyma ponadto certyfikat potwierdzający zdobycie kolejnego stopnia karate kyokushin. Zdjęcia z egzaminu w linku GALERIA-TRENINGI.

OSU !!!